skip to Main Content

Своїх не кидаємо: кого УДАР хоче повернути у Київблагоустрій

Наразі посаду директора КП «Київблагоустрій» обіймає колишній помічник Дмитра Білоцерковця та чинний голова виконкому партії УДАР Тимур Ткаченко. У травні місяці до його робочого офісу на Дегтярівській, 31-а навідались працівники СБУ і Київської прокуратури. Згідно постанови суду, вони шукали докази причетності співробітників Київблагоустрою до злочинної схеми по отриманню грошової вигоди з нелегальних торгових точок у підземних переходах.

Ба більше, керівництво комунального підприємства підозрюють у створенні ОПГ чисельність близько 20 чоловік. Серед них: колишній народний депутат, а також чинні депутати Київради.

Враховуючи тиск правоохоронців на відомства КМДА, у міського голови Віталія Кличка не залишається вибору, окрім боротьби з корупцією у підвладних йому структурах. Але, як ми знаємо, нове – це давно забуте старе, тому у нове керівництво Київблагоустрою сватають його колишнього директора Івана Кліпу.

Киянам Кліпа запам’ятався тим, що нищив усі ятки, не розбираючись у тому, чи дійсно вони нелегальні. За роки його каденції, протягом 2014-2017 рр., Кліпа встиг не тільки встановити контроль над МАФами у столиці, а й посваритись з профспілкою Благоустрою. Тоді, 6 квітня 2015 року, він намагався насильно виселити свого заступника, а по сумісництву й голову профспілки, Михайла Левковського з кабінету. Історія закінчилась тим, що на втихомирення сутички довелось викликати поліцію та швидку, але з того часу в пресі почали відкрито говорити: «хто призначив керувати підприємством людину, що не має жодного досвіду роботи в подібних структурах?»

Знайомтесь, права рука мера Києва Дмитро Білоцерковець. Дружба Кліпи з Білоцерковцем почалась ще у «кримські часи». До майдану двоє вихідців Севастополя працювали над партійною інфраструктурою УДАРу. Очолював севастопольський осередок Кліпа, а здійснював кураторство над «кримською платформою» Білоцерковець.

Після майдану Кліпа переїхав до Києва, де йому було зарезервоване вакантне місце. До вищезгаданих біографічних даних слід додати, що на місці знесених яток з’являлись нові, але в подальшому їх власники не псували корупційного механізму, що був вибудуваний Білоцерковцем-Кліпою.

Цікаво, що у Кліпи є російський паспорт. З нашою інформацією, Іван Кліпа регулярно навідується до Криму та Росії. Як відомо, в Україні заборонено подвійне громадянство. Також з інсайдерських джерел відомо, що у Івана Кліпи є бізнес у Росії, який оформлений згідно російським законам.

Наразі Кліпа відвідує партійні заходи УДАРу. Зокрема, він потрапляє в об’єктиви разом з соратницею мера, Ганною Старостенко, а самі світлини містять наступний допис: «візит команди мера…»

Тож найближчим часом до Київблагоустрою може повернутись старий наглядач.

Нагадаємо, озеро Біле на Оболоні забудують за активної підтримки поплічника мера, Дмитра Білоцерковця.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top