skip to Main Content

СИТУАЦІЯ НАВКОЛО СУДОВОГО РЕПОРТЕРА

Ірина Салій ніколи не створювала судовий репортер. Ідея розвитку судової журналістики в Україні як окремого напрямку і в такій формі виникла після спілкування головного редактора видання Цензор.нет Юрія Бутусова та відомого журналіста, адвоката Олексія Шевчука. В подальшому пані Салій була запрошена на роботу до видання Цензор.нет. Їй було про це достеменно відомо в той час.

Ідея судових репортерів належить пану Бутусову та пану Шевчуку. Пані Салій після звільнення вирішила цю ідею адаптувати і створити власний сайт, але коли їй сказали, що автор наголошує, що має бути згадка про його авторство, то вона вдалася до хамства і ненормативної лексики, які ми спостерігаємо і далі.

За останні декілька днів до нас звернулося багато друзів та колег з проханням роз’яснити ситуацію і більшості ми пояснили обставини.

Сьогодні ми готові зберегти проект за умови, що пані Ірина Салій публічно визнає, що ідея судового репортера як напрямку судової журналістики була придумана не нею особисто.

Саме тому, було прийнято рішення законодавчо закріпити авторство шляхом реєстрації торгової марки та ряду комерційних та некомерційних організацій.

Всі розмови пані Ірини про неетичну поведінку нас, як її конкурентів, нечесність, втягування в конфлікт сторонніх людей та організацій є не більше, ніж маніпуляцією, що покликана залучити якомога більшу кількість прихильників на свій бік, тим самим створюючи ілюзію своєї правоти та ображеності.

Джерело: Судовий репортер

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top