skip to Main Content

ТАТАРБУНАРСЬКА РДА ТРИ РОКИ БЛОКУЄ РОБОТУ ТАТАРБУНАРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На сьогоднішній день в Татарбунарському районному суді Одеської області працює аж!!! один суддя, який є і виконуючим обов’язки голови цього суду. І ще наявні 3 вакантні посади суддів в цьому суді, які не заповнюються по одній простій причині – відсутність приміщення для діяльності суду.

І це не зважаючи на те, що вже три роки тому був укладений договір оренди приміщення між Територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Одеській області (далі – ДСА Одеської області) та Татарбунарської районною державною адміністрацією Одеської області (далі – Татарбунарська РДА).

Нещодавно було направлено черговий лист від ДСА Одеської області до Татарбунарської РДА, копія якого приведена нижче. В листі зазначено, що між Татарбунарською РДА та ДСА Одеської області було укладено майже три роки тому, 24 січня 2017 року, договір оренди нежитлової будівлі загальною площею 778,8 м.кв., що розташована за адресою: вул. Горького, 2, м. Татарбунари, Одеської області строком на 49 років.

Відповідно до п. 14 Договору Орендодавець передає Орендарю в оренду нежилу будівлю у день державної реєстрації права оренди на нежитлову будівлю, відповідно до закону, за актом приймання-передачі, який підписано обома сторонами, але не раніше звільнення управлінням праці та соціального захисту населення Татарбунарської районної державної адміністрації приміщень першого поверху, які вони займають до додаткової угоди до по договору оренди майна (нежитлових приміщень №147  від 19.10.2010 року.

Не зважаючи на наведене, Татарбунарський районний суд Одеської області станом на 30.10.2019 року позбавлений можливості здійснювати правосуддя в належний спосіб через неможливість використання орендованих приміщень. Наведене обумовлено тим, що вже майже протягом трьох років орендовані приміщення не звільняються управлінням праці та соціального захисту населення Татарбунарської РДА.

11 листопада надійшла відповідь про те, що договір між Татарбунарською РДА, Фондом державного майна України по Одеській області та Арцизькою ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області укладено у квітня 2018 року (півтора роки тому) для розміщення управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проте, райдержадміністрацією після укладення договірних відносин встановлено, що орендоване приміщення зовсім не пристосоване для роботи з тією категорією  громадян, з якою працює управління соціального захисту населення, а це, як відомо, і люди похилого віку, і особи з інвалідністю (з обмеженими фізичними можливостями).

Отож, керівництво РДА дійшло висновку, що зазначене приміщення потребує ремонту з реконструкцією.

Тобто, на лице звичайна халатність та/або злочинна недбалість та/або корупційні схеми для відмивання грошей, умисне блокування належної роботи суду та порушення норм Конституції щодо доступу до правосуддя, оскільки підібрати початково приміщення, яке геть не придатне для відповідної категорії населення, підписати договір на його оренду, а потім ще протягом півтора року не спромогтися знайти гроші і організувати проведення ремонтних робіт, то це, як мінімум, дуже гарний привід для дослідження ситуації правоохоронними органами та притягнення відповідних осіб до відповідальності.

Судовий репортер готує звернення та запити з вище описаної ситуації у відповідні інстанції для належного реагування.

Джерело: Судовий репортер

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top