skip to Main Content

СУД ОБРАВ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ВЛАСНИКУ ГОТЕЛЮ «ТОКІО СТАР», В ЯКОМУ ЗАГИНУЛО ДЕВ’ЯТЬ ОСІБ

Вирішити питання напередодні не вдалося. Адвокати бізнесмена переконували, що розглядати клопотання прокуратури неможна. Бо затриманому, мовляв, і досі слідчі не вручили підозру. Через це, на думку захисників, чоловік не має правового статусу. Крім того сплила доба, протягом якої Чорного мали право, згідно із законодавством, тримати під вартою.

“Мій клієнт не отримав повідомлення про підозру, а відповідно по закінченню 24 годин з моменту затримання він перестав бути підозрюваним у кримінальному провадженні і підлягав після 24 годин звільненню з-під варти”, – заявив адвокат АО “Barristers” Микола Пашковський, який разом з адвокатом Денисом Пономаренком та Юрієм Жовтаном є захисниками підозрюваного.

Водночас, сторона обвинувачення такі твердження адвокатів заперечувала. Переконували,  підозру власнику готелю вручили в присутності безоплатного адвоката. І той поставив відповідний підпис на документах.

“Яким чином відбувалось вручення про підозру Чорному? Ви вручили? – Так, вручив. – Може щось Вадим казав? – Казав в мою сторону нецензурно”, – такий діалог прокурора зі слідчим.

“Не гідно президента потурати натовпу, замінюючи собою суд і викидаючи людини на розтерзання до того, як буде ухвалено рішення, з’явиться експертиза, тим більше, як будуть встановлені хоч якісь факти у справі”, – сказав сам підозрюваний на суді.

Київський районний суд міста Одеси задовольнив клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу власнику одеського готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного, пожежа в якому забрала дев’ять життів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Одеської області.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу терміном на 60 днів з моменту затримання, а тобто з 17 серпня.

Суддя Вадим Іванчук відмовив Авроому Вольфу у взятті підозрюваного на поруки.

Власник колишнього трамвайного депо та готелю «Токіо Стар» — компанія «Майнич». Її керівник — одеський бізнесмен Вадим Чорний (затриманий за підозрою в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей), а засновником значиться громадська організація «Центр захисту інвалідів» (Сергій Дурач і той же Вадим Чорний).

Нагадаємо, проти ночі 17 серпня у готелі «Токіо Стар» в Одесі сталася пожежа, унаслідок якої загинули дев’ятеро та постраждали десятеро людей. Спочатку повідомлялося про 8-х загиблих, але вдень 17 серпня рятувальники виявили тіло іще однієї людини.

Після відкриття кримінального провадження поліція повідомила про розгляд трьох основних версій причин пожежі: інсценування пожежі з метою приховування вбивства, порушення правил пожежної безпеки та необережне використання вогню постояльцями готелю. 

Президент Володимир Зеленський відреагував на подію та заявив, що обіцяє особисто простежити, щоб власник будівлі одеського готелю «Токіо Стар», де сталася пожежа, та безпосередні її винуватці понесли покарання.

Сам же власник будівлі, де сталася пожежа, заявив, що у разі встановлення провини з боку готелю, він особисто готовий понести повну відповідальність.

 

Джерела:

ТРАГЕДІЯ В ГОТЕЛІ ОДЕСИ: СУД ОБИРАЄ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ВЛАСНИКУ ГОТЕЛЮ “ТОКІО-СТАР”

Суд обрав запобіжний захід власнику готелю «Токіо Стар»

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top