skip to Main Content

У Дніпропетровській області затримали злочинців, які «тероризували» фермерів

Аби заволодіти їхнім майном, постраждалим погрожували фізичною розправою, навіть вбивством

На Дніпропетровщині поліція затримали членів злочинної організації, які «тероризували» фермерів.

Про це інформує 1NEWS.

Як встановили поліцейські, організував діяльність злочинної організації, що «спеціалізувалася» на рейдерських захопленнях, 48-річний киянин. У помічники взяв мешканців столиці, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей.

У поле зору зловмисників потрапляли виключно фермери. Аби заволодіти їхнім майном, постраждалим погрожували фізичною розправою, навіть вбивством.

Надалі скоювали озброєні напади на працівників фермерських господарств. Якщо такі «методи» не діяли на аграріїв, вдавалися до викрадень.

Зокрема восени минулого року учасники угруповання викрали фермера, силою змусили його працівників залишити місце роботи та утримували потерпілого до того часу, поки не зібрали урожай. Надалі на підставі підроблених документів переоформили фермерське господарство на свою підставну особу.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили всіх учасників, які брали участь у захопленні майном фермерів.

Крім того, провели санкціоновані обшуки на території Києва, Запоріжжя, Дніпропетровської та Херсонської областей. Вилучили зброю, автомобілі зловмисників, «чорнові» записи, радіостанції, господарську документацію, печатки різних товариств та інші речі, які використовувалися у злочинній діяльності.

На даний час проводяться слідчі дії для отримання обґрунтованих доказів причетності інших учасників до злочинної діяльності та притягнення їх до відповідальності.

За скоєне організатору та учасникам злочинної організації може загрожувати до 15-ти років ув’язнення.

До суду вже скеровані клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та накладення арешту на вилучене майно.

Джерело: У Дніпропетровській області затримали злочинців, які «тероризували» фермерів

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top