skip to Main Content

У Харківській області за добу затримали приблизно 40 осіб. Їх перевіряють на співпрацю з окупантами

На блокпостах правоохоронці разом з військовими перевірили 928 транспортних засобів.

Минулої доби особовим складом ГУНП в Харківській області за підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлено для перевірки 40 осіб.

Поліція виявила 1 факт незаконного обігу наркотиків та затримали особу, у якої вилучили наркотичні речовини.
Поліцейські наглядають за безпекою на дорогах Харківщини. Минулої доби виявлено 3 факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Відносно порушників складені протоколи.

Відновили свою роботу підрозділи поліції на звільнених територіях. Співробітниками поліції забезпечується публічна безпека та порядок на 8 напрямках деокупації: Балаклійському, Куп’янському, Ізюмському, Золочівському, Липецькому, Вовчанському, Чугуївському та Великобурлуцькому.

Тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початком деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 950,5 гектара. Вилучено 17484 вибухонебезпечних предметів, знищено – 900.

Слідчими підрозділами Національної поліції України здійснюються заходи щодо реєстрації воєнних злочинів у звільнених населених пунктах. Всього з початку деокупаційних заходів зареєстровано 681 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України – 611, за ст. 111-1 КК України – 59 та інші.

Про будь-які інші злочини або події на звільнених територіях ви можете цілодобово повідомляти на «гарячу» лінію «102», до чергової частини Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном (050)302 20 44 або через чат-бот @Kharkiv102_bot.

Джерело:  Поліція Харківської області 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top