skip to Main Content

У Львові суд залишив лідера антивакцинаторів Стахіва під вартою

Стахів до 16 січня 2022 року залишатиметься в СІЗО.

Апеляційний суд Львова не задовольнив клопотання адвоката про зміну запобіжного заходу антивакцинатору Остапу Стахіву, якого обвинувачують у замаху на повалення конституційного ладу в Україні. Відповідне рішення суд ухвалив вчора, 24 листопада, передає Укрінформ.

“Рішення апеляційного суду не оскаржується… Якщо Стахів потребуватиме лікаря в СІЗО, йому забезпечать медичну допомогу”, — зазначив прокурор Григорій Зенін.

Адвокат спочатку просив для підзахисного Стахіва домашній арешт, а на засіданні суду заявив вимогу скасувати запобіжний захід.

Стахів у залі суду заявив, що він має проблеми з серцем і потребує медичної допомоги, його утримують в неналежних умовах, і якщо його залишать в СІЗО, то він з п’ятниці оголосить голодування.

Під будівлю Львівського апеляційного суду, як і під час попередніх судових засідань у справі Стахіва, прийшли його прихильники, які вимагали: “Волю Остапу”.

Фото: Мар’яна П’єцух

Тим часом російськомовні поплічники Стахіва вже перехрестили на російський манер. Тепер його називають “Остап Стахов”.

Нагадаємо, 16 листопада Служба безпеки України заявила, що блокувала антиукраїнську мережу, члени якої під гаслами “антивакцинації” закликали до захоплення влади. Лідеру так званих “антивакцинаторів” Остапу Стахіву оголосили про підозру.

18 листопада Галицький районний суд міста Львів заарештував лідера “антивакцинаторів” Остапа Стахіва на 2 місяці з правом внесення застави обсягом майже мільйон гривень.

Джерело: У Львові суд залишив лідера антивакцинаторів Стахіва під вартою

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top