skip to Main Content

У мережі повідомили, що Чауса викрали “буданівці” за фінансової допомоги Корбана

За викраденням українського судді Миколи Чауса в Молдові могли стояти так названі “буданівці” – колишні співробітники спецслужб, що служили з керівником Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковником Кирилом Будановим.

Як пише популярний Telegram-канал “Темний лицар” з посиланням на джерела в Офісі президента, “спонсорську допомогу” на реалізацію цього плану надавав дніпропетровський бізнесмен Геннадій Корбан.

Раніше сам Корбан не приховував бажання притягнути Чауса до відповідальності і навіть написав пост у Facebook про винагороду в розмірі $150 тисяч за його упіймання.

“Суддя-втікач – важливий свідок і співучасник цілої низки тяжких злочинів, від ручного політизованого суддівства – до навіть власного викрадення в 2016 році. У всіх сенсах важливий і особливо цінний персонаж”, – відзначав бізнесмен.

Корбан додав, що готовий запропонувати всі свої можливості, в тому числі фінансові і організаційні, в наданні спецслужбам будь-якого роду підтримки та участі в пошуку Чауса.

При цьому “Темний лицар” зазначає, що зі $150 тисяч допомоги Корбана до виконавців доставки Чауса дійшли тільки $50 тисяч.

Нагадаємо, в 2015 році суддя Чаус розглядав справу Корбана і постановив взяти його під варту.

Скрин Telegram
Скрин Facebook

Джерело: У мережі повідомили, що Чауса викрали “буданівці” за фінансової допомоги Корбана

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top