skip to Main Content

У НАБУ Є ЗАПИСИ РОЗМОВ ВОВКА, БОГДАНА І ПОРТНОВА ПРО ФАЛЬСИФІКАЦІЮ СПРАВИ “ПРИВАТБАНКУ” – ЧОРНОВОЛ

Національне антикорупційне бюро України має записи розмов екс-голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитра Вовка, заступника голови АП часів Віктора Януковича Андрія Портнова і нинішнього глави Офісу президента Андрія Богдана стосовно змови у фальсифікації справи “Приватбанку”.

Про це журналістам заявила народний депутат України VIII скликання Тетяна Чорновол.

“У НАБУ є чіткі записи розмов Вовка, Богдана, Портнова якраз про фальсифікацію справи стосовно Приватбанку. Тобто це рішення окружного суду, яке приймалося, що націоналізація Приватбанку незаконна – приймалося на замовлення Портнова і Богдана. Все це вирішувалося в кабінеті Вовка. Саме тому в цій справі з’явився суддя, близький до Портнова… Дуже корупційна змова. Це і тиск на суддів, і підкуп суду, і політичний тиск на суд. І всі ці записи є в НАБУ”, – розповіла Чорновол.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва у позові народного депутата ВРУ VIII скликання Тетяни Чорновол виніс рішення розпочати кримінальне провадження проти заступника голови АП часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

Джерело: https://prm.ua/u-nabu-ye-zapisi-rozmov-vovka-bogdana-i-portnova-pro-falsifikatsiyu-spravi-privatbanku-chornovol/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top