skip to Main Content

У Запоріжжі депутата облради затримали на отриманні хабара у 315 тис. грн за виділення земельної ділянки у приватну власність

У Запоріжжі депутата облради затримали на отриманні хабара у 315 тис. грн за виділення земельної ділянки у приватну власність

За кошти він гарантував чоловікові позитивний розгляд питання щодо виділення земельної ділянки у приватну власність.

У Запоріжжі депутата облради “спіймали” на отриманні хабара у 315 тис. грн, за виділення земельної ділянки у приватну власність. Про це повідомила прес-служба ДБР.

“Слідством встановлено, що 43-річний народний обранець, бувши заступником голови постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин, вимагав та одержав від громадянина 315 000 гривень неправомірної вигоди. За кошти він гарантував чоловікові позитивний розгляд питання щодо виділення земельної ділянки у приватну власність”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зазначають, що пізніше чоловік одержав ще 25 000 гривень від вказаного громадянина за вплив на осіб, уповноважених на виконання функцій держави, для присвоєння земельній ділянці кадастрового номера.

Таким чином, депутат Запорізької обласної ради обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), а також в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Якщо вину депутата доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

ДБР

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top