skip to Main Content

Управління фінансових розслідувань ДФС підозрює екс-нардепа у відмиванні коштів через федерацію футболу

Управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві розслідує кримінальне провадження (від 1.07.2019 р.) у підозрі по відмиванні коштів, в якому фігурує ТОВ «Масімо експерт», що від кінця грудня 2017 і до початку лютого 2019 отримало за різні послуги від Федерації футболу України (Українська асоціація футболу) кілька десятків мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Костянтин Андріюк.

За його словами, директором і єдиним власником зареєстрованої у м. Вишневому ТОВ «Масімо Експерт», яке здійснює багатомільйонні оборудки, є Романко Віра Василівна – 71-річна пенсіонерка, яка проживає у Львівській області.

«Є підозра, далі ці грошові кошти перераховувались на рахунки підконтрольних фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб і обготівковувались», – пише Андріюк.

В той же час він відмічає, що дані з боку УАФ/ФФУ правоохоронцям просто не надаються. І це в рамках відкритого кримінального провадження.

«Знаю, що в Верховній Раді збираються підписи за створення тимчасової слідчої комісії по діяльності УАФ/ФФУ. Підстава для розслідування є, оскільки на будівництво штучних полів по всій Україні в 2017-18 рр. було виділено – 1 мільярд 280 мільйонів гривень. За дивовижним збігом обставин, гроші виділили за зверненням УАФ/ФФУ, коли головою бюджетного комітету був чинний президент УАФ – Андрій Павелко. А пряме відношення до будівництва полів за бюджетні кошти та постачання на них штучної трави мали і мають фірми підконтрольні нинішній УАФ/ФФУ», – додає журналіст.

Андріюк зазначає, якщо ця структура (мається на увазі Українська асоціація футболу – ред. 1News) постійно декларує таку чесність та прозорість, то ось вона нагода – все показати правоохоронним органам.

Журналіст наводить у своєму повідомленні висновок Рахункової палати, де «чітко зафіксовано порушення: ініціювання Мінрегіоном та УАФ/ФФУ Бюджетної програми без належних економічних розрахунків і обґрунтування потреби; неправомірне затвердження проектів будівництва з вимогою застосовувати виключно покриття виробництва ТОВ «ФФУ Продакшн», підконтрольного ФФУ, що є порушенням принципів добросовісної конкуренції, максимальної економії та ефективності при здійсненні державних закупівель; здійснення підрядниками закупівлі штучного покриття та інших матеріалів за значно завищеними цінами; необґрунтоване здійснення 100% передоплати за договорами підряду на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям, що спричинило зловживання з боку підрядників».

Костянтин Андріюк чекає від правоохоронців та народних депутатів відповідних дій, враховуючи викладену інформацію.

Джерело: https://1news.com.ua/tsikave/upravlinnya-finansovyh-rozsliduvan-dfs-pidozryuye-eks-nardepa-u-vidmyvanni-koshtiv-cherez-federatsiyu-futbolu.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top