skip to Main Content

Усі рахунки та активи Укртрансгазу арештували

АТ “Укртрансгаз” звернулося до Ради національної безпеки і оборони України через арешти всіх рахунків та активів підприємства

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Арешти всіх рахунків, рухомого та нерухомого майна компанії ставлять під загрозу функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону. Це загроза енергетичній безпеці країни”, – прокоментували в “Нафтогазі”.

Як зазначили в прес-службі, після виділення діяльності з транспортування газу в юридично відокремлену компанію ТОВ “Оператор ГТС України”, робота “Укртрансгазу” серйозно ускладнилася через активізацію дій третіх осіб щодо заволодіння майном Укртрансгазу.

Наразі найбільш масштабною є вимога 2 336 млн грн на користь ТОВ “Фінансова компанія “Фін – Інвест”. арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 млн грн.

“Укртрансгаз” звернувся до РНБО з проханням захистити компанію.

  • Нагадаємо, наприкінці 2019 року відбувся анбандлінг “Нафтогазу”,  у результаті якого з компанії вивели газотранспортну систему. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія “Оператор ГТС України”, підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, “Нафтогаз” зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.

Джерело: https://espreso.tv/news/2020/02/05/usi_rakhunky_ta_aktyvy_ukrtransgazu_areshtuvaly

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top