skip to Main Content

ВАКС ОБРАВ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ЕКСНАРДЕПУ, ЯКИЙ НЕЗАКОННО ОТРИМАВ 361 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ЗА ОРЕНДУ ЖИТЛА

20 грудня слідчий суддя першої інстанції Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ та застосував запобіжний захід екснардепу у вигляді застави в 370 тис. грн.

Суд також поклав на підозрюваного такі обов’язки: повідомляти детективів НАБУ про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному проваджені та здати на зберігання детективам НАБУ свої закордонні паспорти.

Нагадаємо, 18 грудня прокурори САП та детективи НАБУ

НАБУ повідомило про підозру екснардепу, який понад рік отримував з бюжету гроші на готель, маючи квартиру у Києві
повідомили про підозру екснардепу через незаконне отримання 361,5 тис. грн компенсації на витрати за винайм номеру в готелі “Київ” через начебто відсутність власного житла в столиці. Однак з’ясувалося, що на початку березня 2017 року він отримав у спадщину квартиру в Києві і не сповістив про це Управління справами Апарату Верховної Ради України, тож й надалі отримував компенсацію з бюджету.

“Лише в жовтні 2018 року, після низки публікацій у ЗМІ, відмовився від отримання коштів. За ці півтора року, як встановило слідство, екснародний депутат безпідставно отримав понад 361 тис. грн компенсації за винайм житла”, – додали у НАБУ.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст. 364 КК України.

Своєю чергою УНІАН, посилаючись на джерело у правоохоронних органах, повідомляє, що йдеться про члена партії УДАР Руслана Сольвара.

Нагадаємо, раніше

НАБУ повідомило про підозру екснардепу, який незаконно жив у готелі “Київ”
НАБУ повідомило про підозру іншому екснардепу, який незаконно жив у готелі “Київ”. Депутат 8-го скликання приховав наявність власного житла у столиці й отримав із державного бюджету 738,74 тис. гривень компенсації витрат на винаймання номеру у готелі.

Тим часом 20 грудня

Третьому екснардепу оголосили про підозру через незаконне отримання компенсації за житло
НАБУ оголосило про підозру через незаконне отримання компенсації за житло вже третьому екснардепу.

Джерело: https://tsn.ua/politika/vaks-obrav-zapobizhniy-zahid-eksnardepu-yakiy-nezakonno-otrimav-361-tisyachu-griven-za-orendu-zhitla-1463403.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top