skip to Main Content

ВАКС обрав запобіжний захід заступникові директора Одеського припортового заводу, якого підозрюють у розтраті 93,3 млн грн

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід заступникові директора АТ «Одеський припортовий завод» у вигляді застави в розмірі 1 млн 51 тис грн.

Підозрюваний також зобов’язаний носити електронний засіб контролю (браслет). Термін дії обов’язків – до 4 травня 2020 року включно.

На нього покладено додаткові обов’язки: не відлучатися за межі Одеси, міста Южне, Лиманського району Одеської області без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками в даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон.

Дії підозрюваного кваліфіковано за частиною другою статті 28, частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 5 березня 2020 року детективи НАБУ за процесуального керівництва САП повідомили про підозру чотирьом особам: довіреній особі народного депутата України VIII скликання, яка виступила організатором схеми; заступникові директора АТ «Одеський припортовий завод»; начальникові відділу АТ «Одеський припортовий завод»; власникові компанії – учасниці корупційної схеми. За версією слідства, у 2015 році підозрювані організували схему, за якою «Одеський припортовий завод» продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії за цінами, нижчими від ринкових. Унаслідок таких дій, АТ «Одеський припортовий завод» було завдано збитків у розмірі 93,3 млн грн.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело : https://court.gov.ua/press/news/905284/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top