skip to Main Content

ВАКС ПРОДОВЖУЄ РОЗГЛЯД СПРАВИ ПРО РОЗКРАДАННЯ МОРСЬКОГО ТОРГОВОГО ФЛОТУ НА СУМУ ПОНАД 219 МЛН ГРН

28 січня 2020 р., відбулося засідання Вищого антикорупційного суду у кримінальному провадженні за обвинуваченням експрезидента ПрАТ «Сі Трайдент» Сергія Михайлова-Горячева та колишнього директора компанії Zealand Holdings Inc Анатолія Лялькіна у продажу флоту за заниженою вартістю. Їм інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України,

Як стверджує слідство, колишній президент СК «Сі Трайдент» Сергій Михайлов-Горячев і колишній очільник компанії Zealand Holdings Inc. Анатолій Лялькін спільно з посадовими особами Міністерства інфраструктури, порушуючи вимоги законів «Про холдингові компанії в Україні», «Про управління об’єктами державної власності», здійснили відчуження за заниженими цінами морських торговельних суден African Lark, Etna, Elbrus і Everest, переданих міністерством як внесок до статутного фонду компанії «Сі Трайдент». Ці дії вищезгаданих осіб завдали державі збитків на загальну суму понад 219 млн грн, що підтверджено висновками судово-економічної експертизи.

Наступне судове засідання призначено на 03.02.2020 р.

Довідка. ПрАТ «СК« Сі Трайдент» створено в червні 1999 року на виконання постанови Кабінету міністрів №1181 про виведення ДСК« ЧМП» з фінансово-економічної кризи. Метою діяльності було забезпечення ефективної експлуатації морських торговельних суден, переданих Мінінфраструктури у власність «Сі Трайдент». З 4 грудня 2011 року до ліквідації компанії наприкінці 2014 року президентом ПрАТ СК «Сі Трайдент» був Сергій Михайлов-Горячев.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top