skip to Main Content

ВАКС ПРИХОВУЄ ВІД УЧАСНИКІВ ПРОЦЕСУ ОФІЦІЙНІ ВИПАДКИ ХВОРОБИ ПРАЦІВНИКІВ НА COVID-19 ЩОБ НЕ ЗІРВАТИ “ПЛАН” ЩОДО ПОСАДОК

Вищий антикорупційний суд України не повідомляє на широкий загал про офіційне виявлення в його працівників захворювання на COVID-19, що в свою чергу несе загрозу життю та здоров’ю учасників судових процесів.

Згідно офіційної відповіді перший офіційний випадок захворювання у ВАКС був виявлений ще в червні, а після цього були ще ряд випадків (в тому числі і в Апеляційній палаті), але жодного повідомлення на сайті суду або Судової влади України немає з цього приводу.

Єдиним поясненням такої поведінки працівників ВАКС, ймовірно, є намагання не втратити показники посаджених за ґрати фігурантів кримінальних проваджень, щоб як повідомляли в суді раніше, “наповнювати” бюджет значними сумами від сплати застави.

Також повідомляється, що жодним чином не ведеться статистика щодо хвороб, з якими перебувають на лікарняному судді та працівники ВАКС, що в свою чергу вчергове підтверджує бездарну політику держави щодо протидії та попередження захворюваності на коронавірус COVID-19.

Нагадаємо, що раніше у співробітників Печерського районного суду м. Києва виявлено коронавірус COVID-19, а також в працівників Шевченківського районного суду міста Києва Про ці випадки на сайті суду було офіційно повідомлено, на відміну від Вищого антикорупційного суду України.

 

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top