skip to Main Content

ВАКС призначив до розгляду по суті справу щодо колишнього ректора НАУ

КИЇВ. 8 січня. УНН. Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті справу щодо колишнього виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка та інших осіб у невиконанні рішень суду за фактом вимагання та отримання 100 тисяч євро хабара. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу САП у Facebook.

“За результатами підготовчого колегією суддів прийнято рішення про призначення вказаної справи до розгляду по суті. Засідання заплановано на 9:00 17 січня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Як нагадує САП, колишній виконувач обов’язків ректора Національного авіаційного університету обвинувачується в умисному невиконанні судових рішень щодо поновлення на посадах незаконно звільнених проректорів університету. Крім того, експосадовця обвинувачують у вимаганні 5 млн гривень неправомірної вигоди та одержанні частини цих коштів у сумі 100 тисяч євро від одного із незаконно звільнених працівників, що було вчинено за пособництва адвоката – керівника одного із об’єднань адвокатів м. Києва та за участі колишнього високопосадовця органів державної безпеки, який виступив організатором вчинення злочину.

Також, вказаним особам інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 382, ч. 4 ст. 368 КК України.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1845435-vaks-priznachiv-do-rozglyadu-po-suti-spravu-schodo-kolishnogo-v-o-rektora-nau

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top