skip to Main Content

ВАКС призначив до розгляду справу екснардепа Колєснікова

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду обвинувальний акт стосовно колишнього народного депутата від фракції «Опозиційного блоку» Дмитра Колєснікова про незаконне одержання компенсації за оренду житла в Києві.

Таке рішення 6 липня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло» з посиланням на трансляцію засідання.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Валентин Мусіяка просив суд призначити до розгляду справу Колєснікова на підставі складеного обвинувального акту. Адвокати екснардепа не заперечували проти призначення і не наполягали на поверненні обвинувального акту. На думку захисту, навіть якщо суд поверне обвинувальний акт прокурору, то той не зможе виправити виявлені ними недоліки.

Також прокурор САП просив розглядати цю справу у відкритому судовому засіданні та оголосив перелік свідків, яких необхідно буде викликати до суду. Водночас захист Колєснікова заперечував проти відкритого засідання. На думку адвоката, у засіданні озвучуватиметься особиста інформація екснардепа, в тому числі адреса проживання, а тому просила розглядати справу у закритому засіданні.

«Призначити обвинувальний акт стосовно Дмитра Колєснікова до судового розгляду на 13 липня», – оголосив суддя.

За даними слідства, з грудня 2014-го до жовтня 2018 року Колєсніков незаконно отримав із державного бюджету компенсацію витрат на винайм номеру в готелі «Київ» у сумі 738,74 тис. грн нібито через те, що не мав власного житла в столиці. Однак, як встановили детективи, насправді власне житло в столиці у народного депутата було і він свідомо приховав цей факт.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2020/07/06/novyna/polityka/vaks-pryznachyv-rozhlyadu-spravu-eksnardepa-kolyesnikova

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top