skip to Main Content

ВАКС призначив засідання у справі про підкуп голови Фонду держмайна

Вищий антикорупційний суд призначив на 10 березня підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням адвоката Миколи Топоркова у спробі підкупу голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка.

Таке рішення 1 березня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, спочатку суд обрав Топоркову запобіжний захід у вигляді 16 млн грн застави з обов’язками. Пізніше апеляційна палата ВАКС зменшила цю суму до 3,3 млн грн. Заставу внесли і на нього поклали обов’язки. Нещодавно Топоркову продовжили дію обов’язків.

Нагадаємо, 9 липня НАБУ спільно зі САП викрили особу на спробі підкупу голови Фонду держмайна. За версією слідства, вказані кошти особа пропонувала посадовцю за призначення на посади керівників двох державних підприємств наперед визначених осіб, а також за продовження дії договору, укладеного між одним із цих держпідприємств та комерційною компанією.

У НАБУ уточнили, що з цим $800 тис. $200 тис. було заплановано надати за пролонгацію дії договору між приватним підприємством та одним із акціонерних товариств із часткою державної власності, що перебуває у віданні ФДМУ, а ще $600 тис. – за призначення на посади керівників двох держпідприємств.

Джерело: ВАКС призначив засідання у справі про підкуп голови Фонду держмайна

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top