skip to Main Content

ВАКС визначив запобіжний захід директору філії Держрезерву

Вищий антикорупційний суд відправив під цілодобовий домашній арешт виконувача обов’язків директора філії «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України у Сумській області Олега Краснокутського, якого НАБУ і САП підозрюють у заволодінні майном.

Таке рішення 24 листопада ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Детектив НАБУ і прокурор САП просили суд взяти під варту Краснокутського, оскільки існують ризики перешкоджання слідству; переховування від органів правопорядку; незаконного впливу на свідків; знищити, спотворити або приховати речові докази, а також перешкоджати розслідуванню іншим чином.

Однак, вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково. Так, суддя відправив підозрюваного під цілодобовий домашній арешт із покладанням обов’язків: прибувати за першим викликом; не відлучатись із населеного пункту, де знаходиться його зареєстроване місце проживання, без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з визначеними особами, здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

За версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

Водночас 18-19 листопада детективи НАБУ вжили невідкладні слідчі заходи, і запобігли незаконному вивезенню зерна з держпідприємства. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Джерело: slovoidilo.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top