skip to Main Content

ВАКС заарештував посадовця Харківської ОДА

Вищий антикорупційний суд взяв під варту директора департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Андрія Винниченка, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили на одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба САП.

«Суддя частково задовольнив клопотання та застосував до посадовця Харківської ОДА запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави в розмірі 300 прожиткових мінімумів, а саме 630 600 гривень», – інформують у прокуратурі.

Як відомо, Винниченку вручили підозру у вчиненні наступних злочинів: у закінченому замаху на шахрайське заволодіння 1,32 млн грн та у підбуренні до цього закінченого замаху, а також у закінченому замаху в наданні неправомірної вигоди.

Слідство встановило, що посадовець ОДА, який у минулому обіймав посаду в управлінні ПЕК Харківської області, вирішив переконати особу, яка діяла від імені ТзОВ, яке потребувало приєднати свої електроустановки до мереж, надати неправомірну вигоду нібито з метою її подальшої передачі керівництву АТ «Харківобленерго». «Вартість» послуг із підключення чиновник оцінив із розрахунку 2200 грн за кожен із 600 кВт потужностей. Його викрито одразу після отримання 1,32 млн грн неправомірної вигоди.

Джерело: slovoidilo.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top