skip to Main Content

“ВІДМІННИЙ” СІМ’ЯНИН ЗАЙЦЕВ КЕРУЄ ЛІТАКОМ “МАУ” ПІД ВПЛИВОМ НАРКОТИКІВ

“Олег Зайцев, працюючи пілотом Авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України”, систематично приймає алкоголь та сильнодіючі наркотики (кокаїн) і після цього його медична комісія допускає до управління літаками, які обслуговують пасажирські рейси”, – свідок по справі щодо визначення місця проживання дітей експодружжя Зайцевих.

Героєм сьогоднішньої історії є пілот авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України” Олег Зайцев, який незаконно перешкоджає своїй колишній дружині бачитися і виховувати двох спільних дочок.

Історія з наркотиками

Під час дослідження теми вдалось виявити дуже цікавий факт – за словами одного з друзів сім’ї, пілот Олег Зайцев систематично вживає алкоголь та важкі наркотики (кокаїн), що своєю чергою не може не відбиватися на якості польотів. Правоохоронним органам, суду та Авіакомпанії “МАУ” відома ця ситуація. Наявні докази, відкриті кримінальні справи, але ніякої реакції від них немає. Зайцев продовжує вчиняти те, що й до цього часу вчиняв. Це є дуже вагомою підставою для передачі функцій проведення досудового розслідування іншим особам в зв’язку з його неефективністю.

Наразі особа, яка готова виступити в суді зі свідченнями про вживання наркотиків Зайцевим, виявила бажання не розкривати поки що свого прізвища для унеможливлення здійснення психологічного та фізичного впливу. Під час чергового етапу розгляду судової справи все стане відомо широкому загалу, в тому числі і прізвище свідка.

Дивує інший факт – чому керівництво Авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України” не приймає зовсім ніяких мір? Тобто, фактично можна припустити, що їх влаштовує ситуація, коли їх пілот систематично приймає наркотики, вживає алкоголь і здійснює регулярні пасажирські рейси, тим самим наражаючи на небезпеку сотні, а то й тисячі пасажирів. В інакшому випадку, було би проведене незалежне тестування і на час тестування пілота мають відсторонити від польотів.

Що являє собою кокаїн і в чому він небезпечний для здоров’я пілота?

Кокаїн — сильний стимулятор, який найчастіше використовують як рекреаційний наркотик.  Серед психічних ефектів можуть бути втрата відчуття реальності, ейфорія, емоційне збудження, підвищення працездатності, самовпевненість.

Вже після короткого періоду вживання з’являється високий ризик появи залежності. Крім того вживання кокаїну підвищує ризик інсульту, інфаркту міокарда (та інших захворювань серця), проблем із легенями у курців, зараження крові, порушення травлення та інші.

Без спеціального курсу детоксикації повністю очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин неможливо. Вони накопичуються в тканинах, викликають хронічну інтоксикацію, особливо при регулярному вживанні. Зокрема, наркотик відкладається в жировій тканині, а при фізичному навантаженні, яке супроводжується спалюванням жирів, мікродози наркотичної речовини потрапляють до кровотоку. Навіть після одноразового вживання наркотику його сліди можна виявити в нігтях і волоссі через кілька місяців.

Ви уявляєте собі, що Ви сіли в літак, а ним керує пілот, який знаходиться під впливом такого наркотику? І які наслідки цього всього можуть бути для пасажирів? Я думаю, що будь-хто з вас ні в якому разі не хотів би потрапити на борт літака, яким керують алкоголіки або наркомани.

На фото нижче видно, що Олег Зайцев з друзями полюбляють добряче гульнути, Спеціальним кореспондентам вдалось розшукати декілька фотографій в мережі інтернет, які у вільному доступі.

Вони зроблені друзями нашого героя і були розміщені в соціальних мережах.

На одній чітко видно, як компанія молодих людей розважається. Але, не просто розважається, а на задньому плані видно, що розваги набрали шалених обертів і вже особи під дією чи то алкоголю, чи наркотиків лізуть по стінах будинку.  На жаль, невідомо хто саме зображений на задньому плані. Цілком вірогідно, що це такі ж самі пілоти чи інші працівники, які відповідають за якість здійснення пасажирських перевезень в повітрі. Це вже питання до їхнього безпосереднього керівництва, в першу чергу керівництва “МАУ”, реакція якого надіємось що не забариться.

На іншій світлині вже наслідки п’яного чи наркотичного “дебошу” вдома Олега Зайцева. Адекватна, тверезо мисляча людина хіба може себе так поводити в присутності дружини, малолітніх діток? Навряд чи.

Всі ми з вами прекрасно розуміємо, як і за скільки в інтернеті можна купити будь-яку інформацію чи документ. Тому, не дивно, що пілоти, які вживають алкоголь та наркотики, завжди приносять в компанію довідку зі сторонньої приватної медичної організації, яку можливо купити за декілька сотень гривень без жодного огляду чи навіть віртуально з доставкою додому.

Рано чи пізно такі польоти закінчуються трагічно, як на прикладі з рейсом SU821, який здійснював керівник екіпажу в стані сп’яніння на літаку Boeing 737 В результаті трагедії всі 88 осіб загинули.

В іншому випадку халатність медичної комісії призвела до того, що в пілота не були виявлені суїцидальні нахили.  В результаті цього пілот, здійснюючи черговий рейс, підняв літак в небо, зачинився в кабіні і різко спрямував його в напрямку зниження, в результаті чого сталася авіакатастрофа. В трагедії загинуло 150 осіб, оскільки в таких випадках вижити практично не можливо. І прикладів можна приводити багато. Але, результат бездіяльності і халатності керівних та контролюючих підрозділів авіакомпанії завжди один – смерть. Чи не така сама доля може спіткати випадкових пасажирів, яким не пощастить опинитися на черговому рейсі в літаку, яким керуватиме наш герой в наркотичній нірвані?

Підсумовуючи все викладене можна стверджувати, якщо проблема буде заговорена і все залишиться так як є, то ми категорично би не радили користуватись послугами таких пілотів, бо в історії існують трагічні випадки, коли керівництво закриває очі і покриває, або халатно відноситься до медичних оглядів персоналу, а в результаті жертвами стають сотні людей.

Публічна сімейна історія Олега Зайцева, яка пов’язана з алкоголем та наркотиками – “хепі енд” поки не передбачається

Не зважаючи на рішення Комітету у справах дітей Васильківської РДА щодо дозволу виховувати дітей обом батькам, в незаконний спосіб Олег Зайцев повністю блокує матері, дідусю та бабусі зі сторони матері доступ до них. Та ще й додатково здійснює наклеп в ЗМІ щодо наявності в ексдружини психічних розладів.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень є документи, які підтверджують відсутність будь-яких захворювань у матері дівчаток – Євгенії Зайцевої.

З приводу вищевказаних подій на Зайцева було відкрито декілька кримінальних проваджень – за побиття та залякування колишньої дружини (при чому це здійснювалось в присутності малолітніх дітей), за здійснення наклепу та за невиконання приписів Дарницького районного суду щодо доставлення малолітніх дітей до Міського центру дитини для побачень з матір’ю.

Своєю ухвалою суд визнав право обох батьків брати участь у вихованні дітей, але не зважаючи на це, Олег Зайцев та його рідня продовжують блокувати доступ до дітей, при цьому психологічно налаштовуючи їх проти матері. І в них є для цього всі можливості – правоохоронці та служби захисту дітей по факту бездіють, а вік у дівчаток такий (4 та 6 років), що вони легко піддаються впливу та залякуванням.

В підсумку, страшно навіть уявити, в якому психологічному стані знаходяться дівчатка, яких незаконно взагалі позбавили можливості бачитись з рідною матір’ю, які за своєю природою ближче, все ж таки, до матері, а ніж до батька. Більш вірогідним видається те, що треба провести ретельне обстеження на стан психічних розладів та наявності впливу на нього різного роду психотропів саме батька дітей. Оскільки свідомо будь-якими незаконними методами заборонити будь-яке спілкування малолітніх дітей з матір’ю, не зважаючи на їх бажання і нехтуючи наслідками для їх здоров’я, можуть свідчити про можливу наявність психічних розладів.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top