skip to Main Content

Вінницький податківець намагався дати хабар працівнику СБУ за вплив на слідчого ДБР

У Вінниці державного інспектора податкової та митної справи Вінницької митниці Державної фіскальної служби (ДФС) України затримали під час надання хабара в сумі 1300 доларів оперативнику Служби безпеки України (СБУ). За ці гроші працівник СБУ мав вплинути на слідчого Державного бюро розслідувань (ДБР).

«За попередньою інформацією, податківець з метою уникнення кримінальної відповідальності висловив пропозицію та в подальшому надав хабар у сумі 1300 доларів США оперативнику Управління СБУ у Вінницькій області за вплив на слідчого територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький», – повідомило Державне бюро розслідувань у середу, 29 січня.

Однак зазначимо, що про затримання у Вінниці на хабарі податківця СБУ повідомляла напередодні. Щоправда, в цьому повідомленні зазначалося, що сума хабара становила 1000 доларів. Її податківець передавав за фальсифікацію матеріалів та невручення йому підозри у кримінальному провадженні, за яким працівник СБУ виконував доручення слідчого.

Як і в повідомленні ДБР, СБУ заявила, що затриманий є інспектором митної та податкової справи Вінницької митниці ДФС. Тому, якщо співставити факти і фотографії з обох повідомлень, то випливає, що йдеться про одного і того ж податківця.

Дії інспектора розслідуватимуть за статтями ККУ про зловживання владою та хабарництво. Йому загрожує від 4 до 8 років в’язниці.

Джерело: https://zaxid.net/vinnitskiy_podatkivets_namagavsya_dati_habar_pratsivniku_sbu_za_vpliv_na_slidchogo_dbr_n1496822

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top