skip to Main Content

ВИЙШОВ ДРУКОМ ПЕРШИЙ НОМЕР ПЕРІОДИЧНОЇ ГАЗЕТИ “СУДОВИЙ РЕПОРТЕР”

08 листопада 2018 року вийшов друком перший номер періодичної газети “Судовий репортер” № 1 ЛИСТОПАД. Газета направлена на інформування про актуальні цікаві судові справи, які вже ведуться або завершилися в суді, а також про додаткову корисну інформацію мешканців столиці та регіонів в залежності від того, в якій місцевості вона буде розповсюджуватись.

Тираж першого видання 3 000 екземплярів. Його розповсюдження планується в столиці України. Газета розповсюджується безкоштовно. Вона буде цікавою для ознайомлення як професійним юристам, суддям, прокурорам так і звичайним пересічним громадянам, які цікавляться життям країни в цілому та, зокрема, столиці.

Засновником газети “Судовий репортер” є партнер УГА – Громадська спілка “Асоціація судових репортерів України”, за якою закріплене право друкованого ЗМІ двома мовами – українська та російська.

В першому номері висвітлено про ситуацію щодо резонансної судової справи щодо незаконного будівництва житлового комплексу “Патріотика на озерах”, яке активісти оскаржують в Окружному адміністративному суді, ситуацію з боротьбою з функціонуванням сміттєспалювального заводу “Енергія” в Дарницькому районі, про зупинку будівництва трьох сміттєспалювальних заводів в Києві та на околиці, про соціальні благодійні волонтерські ініціативи в місті Києві і т.д.

Розповсюдження газети планується біля та/або в приміщенні судів міста Києва, а також біля станцій метро і в інших людних місцях.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top