skip to Main Content

З компанії, пов`язаної зі «Sky Towers», хочуть стягнути кілька мільярдів

6 листопада Госпсуд м. Києва відкрив провадження в справі №910/17703/20 за позовом «Укрексімбанку» до ТОВ «Агенція офісного будівництва» про стягнення 5,95 млрд грн заборгованості.

Як пише Finbalance, у 2019 році «Укрексімбанк» реструктуризував боргові зобов’язання ТОВ «Агенція офісного будівництва» за спецпроцедурою. Серед пов’язаних осіб боржника значилися компанії «Таккадеро Трейдінг Лімітед», ТОВ «ТКД Інвест», ПрАТ «Фірма «Занет», «Сімброрум Холдінгс ЛЛС». У держреєстрі кінцевим бенефіціаром ТОВ «Агенція офісного будівництва» вказаний Девід Ізраел.

Відповідно до ухвали Печерського райсуду м. Києва від 15.08.2016, ТОВ «Агенція офісного будівництва» фігурувало в матеріалах кримінального провадження за фактом «привласнення службовими особи ТОВ «Агенція офісного будівництва», ТОВ «Ант Япи», АТ «Укрексімбанк», за попередньою змовою групою осіб, грошових коштів в особливо великих розмірах, отриманих від вказаного банку на будівництво офісного центру МФК «SkyTowers» по вул. Шолуденка в м. Києві».

Слід додати, Sky Towers – один з найвідоміших проектів KDD Group – свого часу одного з найбільших девелоперів в Україні. Одними з її основних бенефіціарів вважалися брати Константиновські та структури.

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top