skip to Main Content

ЗАХИСНИК МАГНЕРА В СПРАВІ ГАНДЗЮК ЗАЯВЛЯЄ ПРО НЕОБ’ЄКТИВНІСТЬ ТСК ВРУ

“Тимчасова слідча комісія ВРУ, що створена для розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, не є об’єктивною, оскільки до її складу входять клієнти однієї і тієї ж юридичної фірми, що надає послуги батькові Катерини Гандзюк” – саме таку інформацію оприлюднив на своїй сторінці в Фейсбуці один із захисників Владислава Мангера – адвокат Андрій Левковець.

Адвокат зазначає, що до складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів входить депутат Гео Лерос, який є клієнтом Адвокатського об’єднання “Міллер”. В свою чергу це ж адвокатське об’єднання надає юридичні послуги батькові Катерини Гандзюк по справі із завдання їй тяжких тілесних ушкоджень. Відповідно адвокат вбачає прямий конфлікт інтересів саме в такому складі ТСК і ставить під сумнів об’єктивність проведення розслідування поточним складом комісії, оскільки в складі комісії є близькі люди до потерпілої сторони.

Андрій Левковець зазначає, що  у 2018-2019 роках діяла у ВРУ аналогічна Тимчасова слідча комісія, до складу якої входив Мустафа Найєм, який є братом засновника та адвоката АО “Міллер” Масі Найєма. Тобто, адвокат наголошує на тому, що і до попереднього складу комісії входила особа, яка є заангажованою в розслідуванні нападу на Катерину Гандзюк і саме тому, до сих пір не закінчене слідство і цій справі.

Нагадаємо, що на початку 2020 року закінчився річний термін досудового розслідування, який відведений законом слідчим органам. Але, незважаючи на те, що провадження стосовно Мангера було виділено в окреме провадження, досудове розслідування було зупинене в зв’язку з тим, що сторона обвинувачена чекала на екстрадицію Левіна, провадження щодо якого відбувалось в іншій кримінальній справі.

В даний час Владислав Мангер знаходиться на волі, а сторона обвинувачення в порушення законодавства намагається будь-якими методами довести хоч якусь його причетність до нападу на активістку Катерину Гандзюк. У відкритому доступі опублікований протокол допиту Левіна, який вказує на свідчення про невинуватість Мангера, але слідство все рівно продовжує переслідувати Мангера, що в свою чергу може свідчити про заполітизованість цієї справи.

 

И снова пост о деле Гандзюк.Я уже писал о том, что в составе Временной следственной комиссии ВРУ по делу Гандзюк…

Опубліковано Andrii Levkovets Четвер, 7 травня 2020 р.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top