skip to Main Content

Заступник Демчика судиться з мером Житомира через службове розслідування

До Житомирського окружного адміністративного суду надійшов позов Володимира Малика до мера Сергія Сухомлина щодо визнання дій останнього протиправними.

Ухвалою від 17 вересня 2019 року суд відкрив позовне провадження в адміністративній справі.

«Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить визнати протиправними дії відповідача щодо проведення службового розслідування та затвердження акту № 7 про проведення службового розслідування від 16.08.2019, затвердженого 21.08.2019, в якому викладені припущення про можливі порушення та зобов`язання керівника КП “ЖТТУ” притягнути до дисциплінарної відповідальності ОСОБА_1, з підстав того, що щодо позивача не було і не могло бути ініційовано службової перевірки саме відповідачем, а тому в акті перевірки не могло бути відображено питання діяльності позивача, адже він підпорядковується безпосередньо начальнику КП “ЖТТУ” ЖМР, і виключно йому надані повноваження щодо ініціювання та проведення відповідних службових розслідувань; при проведенні службового розслідування у позивача не відбирались письмові пояснення з приводу обставин, що були предметом службового розслідування; відповідачем не обґрунтовано та не доведено факти допущення порушень законодавства, лише висловлений ряд припущень та інсинуацій», – йдеться в ухвалі.

Підготовче засідання у справі призначене на 7 жовтня.

Нагадаємо, Володимир Малик з 17 жовтня 2014 року був прийнятий на роботу заступником начальника ЖТТУ «по впровадженню антикризових заходів». 26 липня 2019 року до адмінприміщення ТТУ викликали поліцію через конфлікт на підприємстві: Євгеній Демчик, перебуваючи на лікарняному, призначив в.о. начальника свого заступника Володимира Малика і той відмовлявся передати печатку та Статут підприємства іншому заступнику начальника – Максиму Манухіну, якого мер своїм розпорядженням призначив в.о. керівника ТТУ на час відсторонення Демчика.

Як повідомляв Житомир.info, з 23 серпня 2019 року Євгеній Демчик звільнений з посади начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». 20 серпня 2019 року поліція відкрила кримінальне провадження щодо можливої підробки документів стосовно зміни керівництва ТТУ.

Джерело: https://www.zhitomir.info/news_187078.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top