skip to Main Content

Заволодіння бюджетними коштами на понад 500 тис гривень – на Чернігівщині судитимуть двох осіб

Чернігівською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб за заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, підроблення офіційних документів та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, директор приватної будівельної організації заволодів бюджетними коштами, що були виділені на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу, розташованого у місті Мена. До офіційних документів він вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних будівельних робіт.

У подальшому спеціаліст, який здійснював технічний нагляд за будівництвом, засвідчив акт виконаних робіт своїм підписом та печаткою.

В результаті таких дій на рахунок товариства перераховано бюджетні кошти в якості оплати за виконані роботи, вартість яких, згідно висновку судової економічної експертизи, була завищена на понад 500 тис гривень.

З метою відшкодування завданих місцевому бюджету збитків у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top