skip to Main Content

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВЕТУВАВ ЗАКОН ПРО ХІМІЧНУ КАСТРАЦІЮ ПЕДОФІЛІВ

Стосовно «дитячих злочинців» посилили покарання – їм загрожувала не тільки в’язниця.

Президент України Володимир Зеленський ветував законопроект № 6449 про посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої, неповнолітньої, особи, яка не досягла статевої зрілості.

Так, на сайті парламенту в картці закону зазначено, що після того, як він був переданий главі держави на підпис, сьогодні документ повернутий до парламенту з пропозиціями президента.

“Готується на розгляд з вето президента”, – йдеться на сайті Ради.

Як повідомляли новини “Сьогодні”, 11 липня Рада узаконила хімічну кастрацію педофілів в Україні. Прийнятим законом встановлюється, що тепер за зґвалтування малолітніх, крім позбавлення волі від 10 до 15 років, злочинців каратимуть також примусовою хімічною кастрацією. Засудженим будуть вводити антиандрогенні препарати – хімічні речовини, які знижують лібідо і сексуальну активність.

Прийнятий закон викликав хвилю обурення у експертів. Хтось каже, що шанси жертв такого “лікування” (хімічну кастрацію) виграти суд проти України дійсно дуже високі. Також наголошується, що не всі подібні злочинці хворі педофілією.

Читайте детальніше в матеріалі “Сьогодні”: Яким буде контроль над педофілами в Україні: хімічна кастрація, реєстр і терміни.

Джерело:

Зеленський ветував закон про хімічну кастрацію педофілів

 

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top