skip to Main Content

ДБР ЗАЦІКАВИЛА ПРИЧЕТНІСТЬ ПОРОШЕНКА ДО ВТЕЧІ СУДДІ ЧАУСА

 

Фото: КП в Украине

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження щодо організації можливого незаконного вивезення групою осіб судді через державний кордон України до Молдови.

Підстава реєстрації кримінального провадження: інформація, поширена в ЗМІ. Про це Резонансу 19 липня 2019 року повідомили у ДБР.

“Важливо: за поширеною в ЗМІ інформацією, до організації незаконного вивезення судді може бути причетне колишнє керівництво держави. Зараз відбувається: досудове розслідування, зокрема, перевірка оприлюднених фактів”, – наголосили в ДБР.

Кваліфікація від слмдчих Бюро: “незаконне переправлення осіб через державний кордон України у спосіб, небезпечний для життя чи здоров’я особи, яку незаконно переправляли через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища (ч. 2. ст. 332 Кримінального кодексу України); зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України)”.

– Інтернет-видання «Страна» вмістило ду-у-уже інформативне інтерв’ю з колишнім керівником поліції Вінницької області Антоном Шевцовим, у якому екс-поліцай розповів, яким чином у Молдові опинився суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус, викритий НАБУ та САП на хабарництві, – написав у соцмережі Facebook журналіст Володимир Бойко. – Власне, Шевцов підтвердив те, що було широко відомо у вузьких колах: Чауса в Молдову вивезли співробітники охорони президента Порошенка, оскільки «його честь» обслуговував оборудки глави держави, зокрема на замовлення Адміністрації Президента обирав запобіжний захід Геннадію Корбану.

“Можу доповнити розповідь Шевцова, який наголосив на тому, що справу Чауса треба терміново забирати з НАБУ, оскільки Ситник на прохання Порошенка саботує розслідування. Виникає запитання: якщо Ситник виконує вказівки Петра Олексійовича й навіть їздив до нього по ночах додому, то навіщо він взагалі розпочав провадження проти Чауса? Відповідь на це запитання міститься на флешці з таємними документами, яку в серпні 2016 року загубили співробітники НАБУ. Зокрема, на цій флешці є зведення візуального спостереження за Чаусом і з тексту зведень можна зробити висновок, що відносно Чауса мала місце провокація підкупу. Тобто, заявник звернувся до НАБУ не після того, як Чаус став вимагати з нього гроші за винесення неправосудного рішення, а до того”, – додав Бойко. – Таким чином, документи на загубленій флешці підтверджують чутки про те, що справу проти Чауса Ситник розпочав на замовлення (більш того, люди брешуть, що замовником виступив ображений на Чауса Геннадій Корбан, але я в це, звісно, не вірю). Знаючи, що Чаус є професійним хабарником і, до того ж, переконаний у власній безкарності, Ситник направив до нього добровільного помічника, який всучив Чаусу гроші, отримані від замовника. Після того, як Чаус був затриманий, а потім відпущений з огляду на суддівську недоторканність, Ситник зняв візуальне спостереження й дозволив Чаусу покинути Україну. Таким чином Артем Сергійович і рибку з’їв (себто, упіймав Чауса на хабарі), і пізнав радість анального сексу (себто виконав прохання Петра Олексійовича не чіпляти Чауса)”.

Інтернет-видання «Страна» вмістило ду-у-уже інформативне інтерв’ю з колишнім керівником поліції Вінницької області…

Gepostet von Volodymyr Boiko am Donnerstag, 18. Juli 2019

 

Джерело: Резонанс

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top