skip to Main Content

АО “BARRISTERS” ЗАХИЩАЄ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КМДА МИКОЛУ ПОВОРОЗНИКА У ЗВИНУВАЧЕННІ ПРО КОРУПЦІЮ

Представники Адвокатського об’єднання “Barristers” виступають захисниками першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника. Про це Спеціальним кореспондентам повідомили наближені до посадовця джерела. Це об’єднання надає правову допомогу і особисто меру Києва Віталію Кличку.

Нагадаємо, що перший заступник голови КМДА Микола Поворозник через посередника нібито вимагав у представника неназваної будівельної компанії хабар 125 тисяч доларів – за вплив на ухвалення “потрібних” рішень.

Окрім того, з іншого об’єкта будівництва вони нібито хотіли отримати ще 246 тисяч доларів.

Перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Микола Поворозник відкинув звинувачення у корупції, про які повідомляли українські ЗМІ. Зокрема, він заявив, що інформація про те, що його “спіймали на хабарі”, є “брехнею”, а “розмов про неправомірну вигоду” він ні з ким не вів. “Це шок для мене, для моєї сім’ї, і для тих з ким я працюю (…) Ніколи не брав хабарів, бо це суперечить моїм життєвим і професійним поглядам та принципам”, – написав Поворозник у соцмережі Facebook.

Внаслідок відкриття кримінальної справи 17 квітня 2020 року Микола Поворозник особисто написав заяву, в якій попросив відсторонити його від посади на час проведення розслідування, яку голова КМДА Віталій Кличко задовольнив. Але, майже рік потому в березні 2021 року Поворозника було поновлено на посаді за недоведеністю його причетності до корупції.

“До мене надійшла заява Миколи Поворозника про готовність приступити до виконання своїх обов’язків, зважаючи на інформацію зі Служби безпеки щодо процесуального статусу Поворозника… В доповіді Служби безпеки сказано, що перший заступник не є стороною чи учасником кримінального провадження”, – прокоментував Кличко.

За його словами, досудове розслідування справи зараз завершено і матеріали направлені до суду. “На мою думку, всі крапки над “і” розставлені, і я буду приймати рішення, щоб людина поверталася до виконання своїх обов’язків”, – сказав Кличко.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top