skip to Main Content

ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА КУЧЕРА ТА ПРОКУРОРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФІЛЬЧАКОВА ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ

Як повідомлялось раніше, 2 грудня 2019 року було ПОДАНО ЗАЯВУ ПРО СПІЛЬНИЙ ЗЛОЧИН ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА КУЧЕРА ТА ПРОКУРОРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФІЛЬЧАКОВА.

Заяву подано заступником директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації до Державного бюро розслідувань заяву про вчинення кримінального правопорушення спільно новопризначеними головою Харківської ОДА Кучером О.В. та прокурором Харківської області Фільчаковим О.В.

20 листопада заявник, перебуваючи на своєму робочому місці, став свідком проникнення до службового приміщення невідомих осіб, які відмовились йому представитись і не надали жодних документів, які б давали законні підстави знаходитись в даному приміщенні та проводити слідчі дії. В результаті  адвокат заявника викликала поліцію, яка встановила, що в приміщенні знаходився працівник Харківської обласної прокуратури Коновалюк Д.С., який зазначив, що знаходиться в приміщенні за погодженням з головою Харківської ОДА Кучером.

На вимогу адвокатів вищевказаний працівник прокуратури не надав жодних документів на дозвіл проведення слідчих дій або надання добровільної згоди на проникнення до приміщення директора Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Жукова С.Є.

23 грудня було відкрито кримінальне провадження № 62019100000001975 за ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Органом досудового розслідування визначено Територіальне управління ДБР, розташоване в місті Києві.

Доводи заявника щодо наявності складу кримінального правопорушення ґрунтуються на інформації про те, що після зміни керівного складу Прокуратури Харківської області та призначення на посаду Прокурора Харківської області Фільчакова О.В. та зміни Голови Харківської обласної державної адміністрації з призначенням Кучера О.В., з метою позапроцесуального збирання інформації, яка перебуває у віданні Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації (надалі – Департамент), та з метою тиску на персонал Департаменту, було порушено ряд штучних кримінальних проваджень.

Прокурором Прокуратури Харківської області Коновалюком Д.С. також було надано інформацію, що в провадженні Прокуратури перебуває ряд кримінальних проваджень які стосуються Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації та здійснення такого проникнення йому доручено Прокурором Харківської області Фільчаковим О.В., за погодженням із Головою Харківської обласної адміністрації Кучером О.В.

На запитання адвокатів, які приїхали для надання правової допомоги, про наявність ухвали слідчого судді на проведення обшуку, або пред’явлення документу про надання добровільної згоди на проникнення до приміщення Директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Жукова С.Є., останній жодної інформації не надав, після чого покинув приміщення Департаменту.

Джерело: Судовий репортер

 

 

 

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top