skip to Main Content

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВЧЕРГОВЕ СКАСУВАВ РІШЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ КИЄВА, ЯКИМИ СИСТЕМНО БЛОКУЮТЬСЯ ПОСТАВКИ УКРЗАЛІЗНИЦІ ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ (ДОКУМЕНТ)

Як повідомляли Спеціальні кореспонденти ЗЛОЧИННЕ УГРУПУВАННЯ НА ЧОЛІ З ГОЛОВОЮ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ КИЄВА, ГРАНОВСЬКИМ ТА АДАМОВСЬКИМ ЗРИВАЮТЬ ПОСТАВКУ МАСТИЛ УКРЗАЛІЗНИЦІ.

6 лютого 2020 року Громадською організацією “Реанімаційний Пакет Реформ” подано заяву до Державного бюро розслідувань про вчинення Суддями Господарського суду міста Києва Кирилюк Тетяною Юріївною, Ягічевою Наталією Іванівною, Сіваковою Вікторією Вікторівною, Лиськовим Максимим Олександровичем, Демидовим Владиславом Олександровичем та Бондарчук Вітою Вікторівною кримінального правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 28, ст. 375 КК України, а також про вчинення Головою Господарського суду міста Києва Князьковим Валерієм Володимировичем, Адамовським Андрієм Григоровичем та Грановським Олександром Михайловичем, кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 29 та ст. 375 КК України.

Як вказує заявник, судді Господарського суду міста Києва неодноразово, в порушення норм чинного законодавства, не зважаючи на відміну їх попередніх рішень Північним апеляційним господарським судом, продовжують повторно блокувати та або затягувати процесуально справи, що в свою чергу блокує виконання договору поставки мастильних матеріалів Укрзалізниці і завдає збитків не тільки підприємству, а й державі.

Північний апеляційний господарський суд своєю постановою від 27 лютого 2020 року в черговий раз скасував рішення Господарського суду міста Києва, якими системно зриваються поставки паливно-мастильних матеріалів.

 

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top