skip to Main Content

(ФЕЙК) Адвокат хоче від автора «Судового репортера» 7-10 тис. у.о.

Партнер адвокатського об’єднання «Barristers» Олексій Шевчук хоче від засновника сайту «Судовий репортер» 7-10 тис. у.е. під виглядом передачі прав власності на проект.

Про це йдеться у переписці адвоката з засновником сайту Іриною Салій.

 

Манера спілкування може становити інтерес для психіатра.

Нагадаємо, з кінця липня 2018 року триває конфлікт між мною як засновником сайту «Судовий репортер» і адвокатом Шевчуком, який намагався отримати контроль над його роботою шляхом реєстрації однойменної торгової марки, ТОВ і ГО, а також через створення сайту з дуже схожим доменом. Адвокат робив це таємно і умисно, знаючи про волонтерську роботу автора над сайтом.

Це підтверджується, зокрема, образливими коментарями Шевчука у Фейсбуці у травні 2018 під новиною, яка його взагалі не стосувалася. Як потім з’ясувалося, через тиждень після коментаря адвокат подав заявку на рестрацію торгової марки.

У липні 2018 тобто через півроку з початку моєї роботи мені скинули чужі люди лінк на сайт із дуже схожою доменною адресою, а також лінк на зареєстроване ТОВ «Судовий репортер» . Я саме перед тим дала два інтерв’ю про свій сайт, де розповідала, що незалежно працюю. Я написала у Фб, що це брудна діяльність я не маю до цього відношення. Після чого була запрошена вищезгаданим Шевчуком на зустріч, де мені було сказано, що або я погоджуюся працювати на «їхній проект», або мені буде некомфортно, бо вони робитимуть своє. Я відмовилася. У червні 2019 згаданий Шевчук раптово подзвонив і запропонував переписати на мене ГО і ТОВ, але я не погодилася, бо воно мені не потрібно і я не хочу організацій з поганою історією. Якщо захочу, зареєструю сама. Тоді вони продовжили публікувати інформацію на своєму сайті, зокрема про інших адвокатів та людей, яких я знала, і з якими не хотіла псувати стосунків.

Ситуація загострилася із запуском Антикорупційного суду.

У жовтні 2019 юрист АО «Barristers» Шатній організував прес-конференцію з нагоди того, що «Судовий репортер» ініціюватиме кримінальну справи проти нардепа від «Слуги народу» Ткаченка про незадекларований будинок. У зв’язку з чим я провела прес-конференцію на день раніше від їхньої і відхрестилася від такої активності.

У листопаді 2019 сайт, підконтрольний АО «Barristers», зробив розсилку журналістам зі своїми матеріалами, де йшлося зокрема про ініціювання кримінальної справи проти керівника офісу президента Андрія Богдана, а також губернатора Харківської області Олексія Кучера, які представляють правлячу партію «Слуга народу».

Після цього стало відомо, що суддя Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко звернулася у Вищу раду правосуддя з приводу втручання в її діяльність у справі Бахматюка. Зокрема, перед судовим засіданням суддя отримала листа від активістів громадської організації, співзасновниками якої через інші юридичні особи виступають адвокат АО «Barristers» Щербина, а також помічники адвоката Шевчука. Крім того, адвокат особисто дзвонив помічнику судді і попереджав, що заявлятиме судді відвід, бо знає про її начебто знайомство з прокурором.

У грудні 2019 Ірина Салій змінила домен сайту із sud-report.org.ua на http://www.sudreporter.org/ , щоб дистанціюватися від недоброчесної діяльності згаданих адвокатів.

У грудні 2019 Ірина Салій була запрошена ефір на програми «Честь Нечесть», де на прохання ведучої коментувала такі дії адвокатів. Після чого автор сайту все ж написала “адвокату” Шевчуку, пропонуючи вирішити питання мирним шляхом – ліквідацією чи перейменуванням їх організацій та сайту і викупом торгової марки. Однак реакція була неадекватною, зокрема вимагалося заплатити адвокатам 7-10 тис. доларів. На думку автора, поведінка Олексія Шевчука свідчить про його низькі моральні і професійні якості і дискредитує адвокатську діяльність.

Джерело: Судовий репортер

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top