skip to Main Content

АДВОКАТА КОРБАНА ВВАЖАЮТЬ “ТЕМНОЮ КОНЯЧКОЮ” НА КОНКУРС КЕРІВНИКА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ

Розпорядженням Президента України №63/2019-рп від 19 червня 2019 року було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.

Адвокат Олексій Шевчук, який захищав інтереси Геннадія Корбана, подав сьогодні документи на конкурс на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами.  Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Пост про ДУСюДокументи на конкурс Голови ДУСі done !Мало хто знає , але я віддав цьому «монстру» понад 5 років своєї…

Gepostet von Shevchuk Oleksiy am Donnerstag, 27. Juni 2019

 

Олексій Шевчук має досвід роботи в системі Державного управління справами – працював 7 років в Державному підприємстві “Держпостачання,” в тому числі і на посаді начальника юридичного відділу 5 років.

Олексій Шевчук працював в ДП “Держпостачання” в той час, як його керівником був Владислав Лебідь, якого називають “смотрячим” Укрзалізниці та якого називають “людиною Януковича”. В даний час Владислав Лебідь мешкає в Козині, неподалік з керівником Офісу Президента, юристом Ігоря Коломойського Андрієм Богданом, який мешкає в Конча-Заспі.

Раніше ДУС очолювали такі одіозні особи, як Ігор Бакай – політик, який звинувачується у зловживанні владою та незаконної витрати коштів, наразі перебуває у Росії; Ігор Тарасюк, політик, співвласник Миронівського хлібопродукту, який наближений до Петра Порошенка, а також Сергій Березенко – політик, племінник відомого політика Анатолія Матвієнка.

В ході своє діяльності ДУС неодноразово було замішане в різних корупційних та політичних скандалах. Управління звинувачували в неефективному використанні державного майна, приховуванні реальних доходів підприємств, які входять до сфери управління ДУС тощо.

З конфіденційних джерел наближених до Президента України Володимира Зеленського редакції газети “Судовий Репортер” стало відомо про те, що ще до моменту проведення конкурсу вже погоджена кандидатура на Керівника Державного управління справами на рівні Президента України та його близького оточення. Цю посаду має обійняти т.в.о. Керівника Державного управління справами БОРЗОВ Сергій Сергійович

Вірогідніше за все, що основна боротьба за посаду керівника буде точитись між адвокатом Корбана Олексієм Шевчуком та людьми адвоката Коломойського Андрія Богдана.

Передісторія про Державне управління справами.

У 2000 році з метою зменшення управлінських витрат, скорочення апарату та на виконання завдань, зумовлених адміністративною реформою, відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 було утворено Державне управління справами як єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб зарубіжних країн. Новоутвореному Державному управлінню справами для виконання покладених завдань було передано в управління об’єкти державної власності.

Уже понад 10 років Державне управління справами здійснює покладені на нього функції та виконує завдання з підготовки і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

В управлінні Державного управління справами перебуває понад 60 державних підприємств, установ, організацій та господарське товариство, повноваження з управління корпоративними правами держави якого передані Державному управлінню справами (далі – підприємства). Їх діяльність з надання послуг та реалізації продукції і товарів дозволяє Державному управлінню справами виконувати покладені на нього завдання в повному обсязі та спрямовувати кошти для наповнення державного бюджету.

Керівництво Державного управління справами.

Керівниками Державного управління справами Президента були:

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top