skip to Main Content

АДВОКАТ БЕККЕРА ЗАЯВИВ ПРО ФАБРИКУВАННЯ СПРАВИ ЩОДО РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ ПРИ БУДІВНИЦТВІ МОСТУ В ДНІПРІ

Скандал довкола ремонту Центрального мосту у Дніпрі, щодо якого сперечалися президент Зеленський і мер Дніпра Філатов, набирає обертів. Днями у мерії Дніпра проходили масштабні обшуки, які увінчалися врученням підозр близькому оточенню міського голови та чиновникам, що займалися організацією ремонтних робіт.

Деяким фігурантам гучної справи вже навіть обрали запобіжний захід. Так, засновника товариства-підрядника, що здійснювало ремонтні роботи, Михайла Беккера, суд арештував на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі понад 40 мільйонів гривень. Начальника дільниці Микиту Заволіка арештували з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон гривень.

Сьогодні сторона захисту Беккера М.Л., підозрюваного у скоєнні злочину ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, виявила факти фабрикування матеріалів кримінального провадження органом досудового розслідування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявив адвокат Костянтин Глоба.

Слухання у справі по оскарженню запобіжного заходу перенесене на 23.09.19 р. на 14.00 у зв’язку з позапроцесуальними маніпуляціями органу досудового розслідування по перевезенню нашого підзахисного між різними установами його тримання.

23.09.19 р. адвокати Беккера М.Л. мають намір представити свою позицію у суді апеляційної інстанції і довести факти фабрикування.

Разом з цим суд зважив на доводи сторони захисту і зобовязав саме прокуратуру забезпечити явку Бекеера М.Л. на судове засідання.

Справа ногово мосту у Дніпрі. Сьогодні сторона захисту Беккера М.Л. підозруваного у скоєнні злочину ч. 5 ст. 191…

Gepostet von Constantine Globa am Freitag, 20. September 2019

Нагадаємо, що раніше відносно саме цього мосту президент України Володимир Зеленський і мер міста Дніпра Борис Філатов заключили парі, щодо строків закінчення будівництва мосту. На кону була посада очільника міста Дніпра Бориса Філатова, яку б він мав втратити в разі недобудови мосту у вказаний термін.

У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, в разі вчасного відкриття, стримала свою обіцянку.

Але виконала його не в повному обсязі. Ася Міковіч опублікувала дуже пікантне фото на сторінці в Instagram і зробила гучну заяву.

“Приймаю естафету – парі триває. Як виявилося, не всі знають про кота Шредінгера (рекомендую загугли) так, що від коментарів утримаюся, щоб хтось в черговий раз не побачив каверзи в моїх словах”, – написала модель.

Вона зазначила, що чекає результатів спору:

“А тепер до важливого: шоу завтра не буде, чекаємо результатів спору і насолоджуємося фото”, – додала Мікович.

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top