skip to Main Content

BARRISTERS ЗАПУСТИЛИ ФЛЕШМОБ З ВИМОГОЮ ПРОВОДИТИ ВСІ СУДОВІ ЗАСІДАННЯ ОН-ЛАЙН

Юристи Адвокатського об’єднання “Barristers” запустили в соціальній мережі Facebook флешмоб із хештегом #ЗАСУДОВЕЗАСІДАННЯОНЛАЙН. Партнери та юристи вказаного Адвокатського об’єднання вимагають, аби Державна судова адміністрація та Рада суддів України, а також кожен окремий суд негайно розглянули можливість проводити всі судові засідання он-лайн на період карантину, пов’язаного із ризиками захворюваності на Covid-19

«Я думаю, що найближчим часом ми зможемо запропонувати народним депутатам законопроект відповідних змін до процесуального законодавства для його негайної імплементації»,- коментує ініціативу компанії партнер Олексій Шевчук.

Адвокат пропонує всім українським юристам приєднатися до цієї ініціативи, використавши корисний досвід органів юстиції Великобританії та Кіпру на період карантину, а також звернутися до компетентних органів і судів з відповідними проханнями.

«Право на своєчасний розгляд справи справедливим судом, право на захист, розумність строків розгляду справи – єдиним способом гарантування цих принципів в умовах карантину є проведення судових засідань онлайн. Настав час модернізації судового процесу! Наш обов’язок – забезпечити право клієнтів на захист, не нехтуючи при цьому найвищою соціальною цінністю – здоров’ям та життям» – акцентує О.Шевчук.

Джерело: pravo.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top