skip to Main Content

Брата голови ОАСК Вовка Зонтова звільнили із Служби зовнішньої розвідки

Служба зовнішньої розвідки звільнила підозрюваного у корупції брата голови Окружного адмінсуду Києва Юрія Зонтова

Про це повідомила СЗР у Facebook.

Там зазначили, що службове розслідування виявило факти порушення Зонтовим військової дисципліни та умов проходження служби.

“У рамках превалювання принципів доброчесності в діяльності співробітників Служби зовнішньої розвідки України Зонтова притягнуто до дисциплінарної відповідальності та звільнено з військової служби”, – йдеться у заяві.

  • Зазначимо, 6 квітня детективи НАБУ взяли на гарячому рідного брата судді Павла Вовка, проти якого ведуть справу щодо захоплення влади. Брат Вовка – Юрій Зонтов був затриманий на хабарі у $100 тис.
  • Зонтов сам заявив при затриманні, що працює в СЗР.
  • 7 квітня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру брату глави ОАСК Павла Вовка Юрію Зонтову
  • У СЗР підтвердили, що Юрій Зонтов – їхній співробітник, і пообіцяли співпрацювати з НАБУ у розслідуванні його хабарництва.
  • Суд заарештував брата голови Окружного адмінсуду Павла Вовка Юрія Зонтова до 4 червня з альтернативою застави у 35 млн 185 тис. грн
  • Вищий антикорупційний суд заарештував ще одного адвоката, якого затримали разом із братом голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка – Юрієм Зонтовим
  • За Донця, якого затримали разом із братом голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка – Юрієм Зонтовим, внесли заставу в розмірі понад 2,95 млн грн.

Джерело: Брата голови ОАСК Вовка Зонтова звільнили із Служби зовнішньої розвідки

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top