skip to Main Content

ЧИ СПРИЯТИМЕ ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ КИЇВРАДИ ДЕРИБАНУ ДИТЯЧИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗЕМЕЛЬ? (+ВІДЕО)

Київ безупинно провалюється у темні часи хаосу і беззаконня. Ошаленілі від безкарності варвари пускають під ніж абсолютно унікальні території тисячолітнього міста. Адже гучний скандал дворічної давнини зі знищення двохсот дерев на території історичної Пущі-Водиці не лише не зупинив злочинців, а й сповістив, очевидно, про початок знищення кліматичного курорту промисловими темпами.
Про це повідомили представники Громадської організації “Київська Пуща”.
Не зважаючи на заяви Генерального прокурора Ірини Венедіктової ніхто до цього часу не покараний. А отже, зі знищення сторічних дерев швидко взялися за двохсотрічні. З території того ж дитячого санаторію у Пущі-Водиці за адресою вул. Квітки Цісик, 34, 36, з якої кілька років тому через ХК «Київміськбуд» вирвали земельну ділянку під забудову, шаленими темпами виривають ще більшу частину.
Зовсім нещодавно у Державному земельному кадастрі з’явилася велика земельна ділянка площею 1,02 га з кадастровим номером 8000000000:85:067:0002, внесена туди через відділ у Носівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області. А вже 23 квітня цього року на профільну комісію Київради надійшов проект відповідного рішення про виділення цієї землі. З нього стає відомим каркас схеми.
Виявляється, гектар санаторію передбачається передати громадській організації «Ветеранів та інвалідів АТО» у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Використання «ветеранів та інвалідів АТО», очевидно, дає змогу обійти конкурсні вимоги законодавства при наданні земельних ділянок, а про саму цю «громадську організацію» трохи згодом. Феєричною, по перше, є вкрай скудна пояснювальна записка до проекту «нагального землевідводу». Чиновники Київзему так поспішали у його підготовці, що забули вказати навіть ту інформацію, яку вказували при підготовці проекту рішення під час «віджиму» ділянки для ХК «Київміськбуд». А саме те, що ділянка є частиною більшої земельної ділянки дитячого санаторію, виділеною йому ще у 1952, 1962 роках. І цей документ є у профільних структурах міської влади, на відміну від ситуації з Київміськбудом, де «загубили» ще третє рішення столичної влади від 1983 року про передачу санаторію тієї земельної ділянки. У 1999 році санаторій був приватизований, новим власником були подані документи на переоформлення права користування земельною ділянкою, всі 20 років сплачується земельний податок, але столична влада так і не знайшла часу переоформити землю санаторному комплексу. Чому? Відповідь, наразі, очевидна.
Функціональне зонування території згідно Генерального плану міста Києва, а саме – території існуючої рекреаційної забудови, підмінені через так званий «ДПТ територій району Пущі-Водиці» на території багатоповерхової житлової забудови. Але справа в тому, що цей ДПТ не чинним нормативним документом, адже рішення про його затвердження, яке начебто приймалося Київрадою у 2009 році, так і не набуло чинності. Воно так не було опубліковано у газеті Хрещатик», а отже не набуло чинності у відповідності з вимогами ч. 5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування».
Але очевидно, що всі ці «нюанси» зовсім не засмучують авторів проекту рішення . Як і головна обставина: цю землю у дитячого санаторію, передану ще за радянських часів, ніхто не вилучав…

Наразі ж пару слів щодо громадській організації «Ветеранів та інвалідів АТО», через яку, очевидно, і провертається схема, раніше вже описана Георгієм Могильним. Оборудки із особливо цінними землями в районі Пирогово за участі цієї організації вже стали об’єктом скандалу та відповідних розслідувань https://cutt.ly/ev4cf4m

А кілька днів тому за участь у земельних оборудках засновника цієї організації, Євгена (Жори) Турчака, виключили зі складу
Рада Ветеранів АТО при КМДА, про що написал, зокрема, Oleksandr Voitko. І тут виникає підозра, чи не з цим пов’язаний такий поспіх? Адже скандал навколо цієї організації та можливі кримінальні переслідування стали прямою загрозою запущеної схеми із захоплення землі дитячого санаторію у Пущі-Водиці. На цю ГОшку, очевидно, був розроблений і проект землеустрою. До речі, треба запитати, на якій підставі? Київрада давала дозвіл на розробку, чи традиційно, за «принципом мовчазної згоди?»
І власне, найголовніше. Незважаючи на очевидні ознаки злочину, унікальна рекреаційна земля історичного курорту Пуща-Водиця може бути миттєво знищена, якщо члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування та архітектури вже цієї середи, 28 квітня 2021 року протягнуть відповідний проект рішення. Замовники злочину, насправді, давно відомі, це все те ж ОПГ з нетрів столичної влади, а вищеназвані «АТОшники» погодилися на роль корупційного інструменту.
Але мешканці Пущі-Водиці, захисники історичного поселення не лише інформують депутатів Київради про злочинну аферу. Ми хочемо уберегти цю абсолютно унікальну територію від катастрофи, адже на ній ростуть пущанські дерева віком 150-200 років. Громада провела мирну акцію, і кожен з депутатів міської ради – членів профільної комісії Київради вже отримав своє вікове дерево. Подивіться на їх розмір і стан, і Ви побачите, що готується справжнє масове вбивство. Це Ваша відповідальність, шановні депутати, перед суспільством, історією і віковими живими деревами Пущі-Водиці…
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top