skip to Main Content

Завершено досудове розслідування стосовно колишнього начальника Фастівського відділу земельних ресурсів Київської області, який своїми діями спричинив державі збитків на 400 тис грн

Фастівською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Фастівського відділу земельних ресурсів Київської області, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Установлено, що посадовцем складались та видавались завідомо неправдиві документи в результаті чого із власності держави вибули земельні ділянки, які знаходяться в межах прибережної захисної смуги р. Кірша та частково відносяться до земель водного та лісового фондів.

Внаслідок протиправних дій керівника Фастівського відділу земельних ресурсів Київської області державі заподіяно шкоду у вигляді збитків на суму понад 400 тис грн, яка відшкодована шляхом повернення земельних ділянок у власність держави.

Посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади, або займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/reegions_news_detail.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=258544

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top