skip to Main Content

ДБР НАС ІГНОРУЄ, – АДВОКАТ ПРО ВБИВСТВО 5-РІЧНОГО КИРИЛА ТЛЯВОВА

Адвокат родини загиблого 5-річного Кирила Тлявова заявив, що їх не повідомляли про зміну підозри двом поліцейським Переяслав-Хмельницького відділу поліції.

Адвокат Олександр Щербина в ефірі 24 каналу подякував журналістам, які цікавляться цією трагедію, а не як ДБР, яке ігнорує представників потерпілих і самих потерпілих.

“Щодо перекваліфікації, то я жодним чином прокоментувати цього не можу, оскільки про таку процесуальну дію мені не відомо. Нас як представників потерпілих про проведення такої процесуальної дії як вручення зміненої підозри не повідомляли жодним чином і такого процесуального документа, напревеликий жаль, у нас немає”, – пояснив адвокат.

За його слова, вони впродовж досудового розслідування неодноразово зверталась до ДБР з відповідним клопотаннями. Проте ці клопотання також ігнорувались  досудовим розслідуванням і їм необхідно було звертатись безпосередньо до слідчого суді щодо зобов’язання ДБР вчинити певні дії.

Це мене, як представника, дійсно дивує. Чому орган досудових розслідувань сприймає нас як загрозу?,
– наголосив Щербина.

Він додав: “На брифінгу голова ДБР повідомив, що була перекваліфікація на статтю 119. Згідно з цією статтею, фігуранту одному, якого вже встановили, загрожує до 5 років позбавлення волі. Є також частина 4 статті 296, яка говорить про те, що є дещо більший термін – до 7 років позбавлення волі. Але мене дивує така бездіяльність ДБР щодо факту розслідування за статтею 304 – втягнення неповнолітнього. Оскільки ми як представники потерпілого про це клопотали”.

Джерело: 24tv

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top