skip to Main Content

ДБР провело обшуки у будівлі Галицької митниці

У п’ятницю, 10 січня, працівники ДБР провели слідчі дії та вилучення документів у приміщенні Галицької митниці, що на вул. Костюшка, 1, у Львові. Обшуки провели за рішенням Печерського суду Києва.

Печерський районний суд Києва своїм рішенням надав дозвіл прокурорам групи прокурорів та слідчим слідчої групи Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Києві, на проведення обшуку в будівлі Галицької митниці Державної митної служби України за адресою вул. Костюшка, 1, Львів, повідомляє Leopolis.news.

Видання не називає причини обшуку, однак вказує, що він проводився у рамках кримінального провадження «з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування та вилучення низки документів». Також заплановано вилучити мобільні картки, карти пам’яті, мобільні телефони та цифрові носії інформації, які належать керівнику Галицької митниці Володимиру Цабаку.

У прес-службі Галицької митниці ZAXID.NET підтвердили проведення слідчих дій у будівлі Галицької митниці 10 січня, однак не уточнили, у рамках якого саме кримінального провадження вони відбулися.

Як повідомлялося, новостворена Галицька митниця об’єднала Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області. 13 листопада 2019 року виконувачем обов’язків керівника Галицької митниці призначено львів’янина Володимира Цабака. У грудні керівництво Львівської митниці ДФС одним наказом звільнило 213 митників. Скандально відомі львівські активісти вимагали погоджувати з ними кадрові призначення у Галицькій митниці.

Джерело: https://zaxid.net/dbr_provelo_obshuki_u_budivli_galitskoyi_mitnitsi_n1495812

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top