skip to Main Content

Дружина Гогілашвілі працює в одному кабінеті із Зеленським, але зарплату отримує у “Кварталі 95”

Є підстави вважати, що вона була присутня на всіх ключових нарадах. У тому числі і по “вагнерівцям”.

Дружина Гогілашвілі працює в одному кабінеті із Зеленським, але зарплату отримує у

© Цензор.нет

Секретар президента України Володимира Зеленського та дружина скандально відомого заступника міністра МВС Олександра Гогілашвіллі Марія Левченко виявилася навіть не оформленою в Офісі глави держави. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“У воюючій країні особа, яка більшу частину часу проводить біля президента, може навіть не числитися в штаті Офісу президента? Як вона взагалі на режимний об’єкт щодня входить? Чому я роблю такий висновок? Я просто не знайшла декларацій Левченка, тільки її чоловіка Гогілашвілі, який у МВС за останній рік заробив 800 тисяч, у жовтні щось продав автомобільній компанії за півмільйона, а потім у тій же компанії купив автомобіль за ціною, нижчою від ринкової. Але ця угода у декларації заступника міністра внутрішніх справ не головне. Головне там те, що його дружина отримала зарплатню не лише у 2018 році, а й за 2020 рік (та-да-да-дам!!!!) у студії “Квартал 95”, — написала журналістка видання Тетяна Ніколаєнко.

Цензор.нет

За інформацією ZN.UA, робоче місце Марії Левченко перебуває не за межами кабінету глави держави, а безпосередньо у ньому. Відповідно, людина, яку навіть не оформили в ОПУ, мала і має можливість бути присутньою на всіх стратегічно найважливіших нарадах та переговорах президента України. У тому числі й щодо затримання “вагнерівців”. А якщо згадати про російське громадянство її чоловіка Олександра Гогілашвілі, який останніми днями став героєм новин, де він принижує та ображає рядових поліцейських, то ситуація, що склалася, не піддається поясненню.

Коментар ZN.UA

Можна пред’являти багато претензій до Гогілашвілі та Левченко, але головне питання: у нас взагалі є СБУ та її голова Баканов зокрема? Як міг пройти перевірку Служби щодо призначення на посаду заступника міністра МВС громадянин РФ? Як поруч із президентом могла бути секретар без допуску? Чи не настав час перейменувати СБУ в СБЗ, перестати країні на неї розраховувати і перевести на баланс 95 кварталу?
Читайте також: Скандал на блокпості: Зеленський вимагає звільнення Гогілашвілі

Напередодні в мережі з’явилося відео, на якому показана сварка Гогілашвілі з поліцейськими. На відео заступник міністра не стримується у висловлюваннях та загрожує правоохоронцю, що знайомство з ним «приємним не буде».

Глава МВС заявив, що підлеглий буде усунений від роботи на час дисциплінарного розслідування. Згодом прокоментував відео і сам Гогілашвілі. Свою реакцію він назвав «емоційною» та заявив, що підтримує рішення про своє усунення.

 

Джерело: Дружина Гогілашвілі працює в одному кабінеті із Зеленським, але зарплату отримує у “Кварталі 95”

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top