skip to Main Content

Директора столичного підприємства судитимуть за розкрадання 11 млн грн коштів АТ «КРИСТАЛБАНК»

Прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт відносно керівника приватного підприємства, який підозрюється у заволодінні коштами АТ «КРИСТАЛБАНК» у сумі майже 11 млн гривень (ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 366 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, у 2017 році між банком та вказаним приватним підприємством був укладений кредитний договір, відповідно до якого в заставу банка передано нежитлові приміщення загальною площею 1400 кв. м.  по вулиці Кадетський Гай та сільськогосподарську продукцію.

Однак, як установлено у ході досудового розслідування, у якості забезпечення кредиту підприємство передало неіснуючі приміщення та продукцію, які фактично ніколи не зберігалася на складі.

Внаслідок неповернення  кредитних коштів банку заподіяно збитків на суму майже 11 млн гривень.

Наразі у межах виділеного кримінального провадження перевіряється причетність до злочину інших службових осіб, у тому числі серед посадовців банківської установи.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ НП в місті Києві за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://kyiv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=275733

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top