skip to Main Content

ЕКСНАРДЕПА ЖЕВАГО ОГОЛОСИЛИ В МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК

Суд дозволив арештувати колишнього народного депутата ІІІ-VIII скликань Костянтина Жеваго. Його оголсили у міжнародний розшук. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Генеральної прокуратури України.

«Слідчий суддя задоволив клопотання, підтримане прокурором ГПУ, про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою колишньому народному депутату України ІІІ-VIII скликань, який підозрюється в організації розтрати майна одного з банків України та легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України). У зв’язку із систематичною неявкою до органу досудового розслідування його оголошено у міжнародний розшук та слідчим суддею надано дозвіл на його затримання», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказана ухвала суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України та видачі такої особи компетентним органам України.

За даними ГПУ, колишньому народному депутату ІІІ-VIII скликань 27 вересня цього року було повідомлено про підозру в причетності до розкрадання коштів банку, де він є бенефіціарним власником, на суму 2,5 млрд грн.

Так, 27 вересня було повідомлено про підозру Костянтину Жеваго в причетності до розкрадання коштів банку, де він є бенефіціарним власником, на суму 2,5 млрд грн.

9 жовтня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба на брифінгу у Києві повідомив, що колишнього народного депутата Костянтина Жеваго оголосили в розшук по Україні.

Джерело: https://www.volynnews.com/news/all/eksnardepa-zhevaho-oholosyly-v-mizhnarodnyy-rozshuk/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top