skip to Main Content

Голову Чернівецької облради відсторонено від посади ще на два місяці

Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Спеціальної антикорупційної прокуратури та продовжив відсторонення від посади голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна ще на два місяці. Мунтяну повідомили про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди від місцевого підприємця 4 лютого 2020 року. За даними слідства, він вимагав від одного з підприємців 400 тисяч доларів за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу “Брусниця”. Однак потім вони домовились на 180 тисячах.

Про це повідомляє прес-служба Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Таким чином, термін відсторонення діятиме до 29 вересня 2020 року. Крім того, слідчий суддя ВАКС продовжив процесуальні обов’язки Мунтяну. Зокрема, прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи.

Крім того, він повинен утримуватись від спілкування з другим підозрюваним у справі та визначеними в ухвалі свідками; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

Строк дії обов’язків продовжено до 28 вересня 2020 року.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top