skip to Main Content

КЕРІВНИЦТВО КЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ ТА КОЛИШНЄ КЕРІВНИЦТВО КП “ГОЛОСІЇВО-БУДІНВЕСТ” ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РОЗТРАТІ КОШТІВ В ОСОБЛИВО ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ ТА ПІДРОБЦІ ДОКУМЕНТІВ

1 лютого 2022 року до Оболонського районного суду міста Києва надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 42020101050000080 за обвинуваченням заступника директора КП “Керуюча компанія Оболонського району” Баніта Володимира Юрійовича та колишнього керівника КП “ГОЛОСІЇВО-БУДІНВЕСТ” Шосталь Віктора Миколайовича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. З інформацією наближених джерел, кримінальне провадження стосується ряду укладених договорів між КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва” та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ОХОРОНА-СЕРВІС ПЛЮС”, укладених орієнтовно в 2017 році.

Як написав особисто в своїй декларації Віктор Шосталь в той, час як він працював керівником КП “ГОЛОСІЇВО-БУДІНВЕСТ” він був інжИнером технічного нагляду ТОВ “ОХОРОНА-СЕРВІС ПЛЮС”,

ТОВ “ОХОРОНА-СЕРВІС ПЛЮС” за 2017 рік перемогла на 5 закупівлях, оголошених Керуючою Оболонського району, загальною сумою 2,1 млн гривень. Договори стосувались ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж житлових будинків Оболоні за адресами: вул Богатирська, 4; вул. Маршала Тимошенка, 7-Б; вул. Вишгородська, 52; вул. Йорданська, 4-Б; просп. Оболонський, 16-В.

В усіх вищеперерахованих закупівлях був лише ОДИН учасник. Тобто торгів як таких не відбувалось взагалі, договори підписувались за тими сумами, що були першочергово подані для участі в закупівлі. Тобто економії коштів, яку саме і передбачає процедура публічних закупівель, не було взагалі.

Не може не зацікавити той факт, що заступник директора Керуючої компанії згідно даних системи youcontrol Баніт Юрій є обвинуваченим по даному кримінальному провадженню, в той же час, коли в.о. директора Керуючої компанії Людмила Сагайдак є представником потерпілого, якою виступає Керуюча компанія, в той час, коли всі договори з ТОВ “ОХОРОНА-СЕРВІС ПЛЮС” підписані були саме Людмилою Сагайдак. Чи не повинна вона знаходитись на лаві підсудних саме в якості обвинуваченого і чи не повинні дані особи бути усуненими від керівництва мінімум на час розслідування?

Всі договори доступні за посиланнями нижче.

Договір Йорданська, 4-Б

Договір Вишгородська, 52

Договір просп. Оболонський, 16-В

Договір Тимошенка, 7-Б

Договір Богатирська, 4

Ще цікавий факт того, що справа слухається Подільським районним судом міста Києва, а не Оболонським. Чому? Тому, що голова Оболонського районного суду міста Києва Дев`ятко В.В. звернувся до Київського апеляційного суду з поданням про направлення кримінального провадження № 42020101050000080  з Оболонського районного суду міста Києва до іншого суду, у зв`язку з неможливістю провести автоматизований розподіл провадження між суддями, сформувати склад суду через відсутність необхідної кількості суддів для розподілу справи. Це офіційна версія, а які причини насправді, залишається лише здогадуватись.

Ухвала суду щодо передачі справи в Подільський районний суд міста Києва знаходиться за посиланням

Тому, продовжуємо слідкувати за даним кримінальним провадженням.

Відповідно до ухвали Оболонського районного суду міста Києва від 21 листопада 2019 року досудовим розслідуванням встановлено, що посадова особа (директор-ред.) КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва», зловживаючи своїм службовим становищем з метою отримання матеріальних благ для самої себе, всупереч інтересам служби, в період 2016-2018 років, отримала у власність службове житло в Оболонському районі м. Києва, не маючи на те законних підстав, тим самим спричинила тяжкі наслідки державі в особі Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації.

Директором зазначеного КП в період 2016-2018 років була Сагайдак Людмила Григорівна, яка в той час була першим заступником Голови Оболонської РДА.

Якщо у когось є додаткова інформація щодо вищеописаних фактів, які ми із задоволенням оприлюднимо для мешканців району або мешканці вказаних будинків можуть поділитись з нами інформацією про якість проведених робіт по заміні мереж, просимо надсилати нам на пошту speccor-ua@ukr.net

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top