skip to Main Content

КІНЕЦЬ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ: НАЧАЛЬНИКА ПОЛТАВСЬКОЇ МИТНИЦІ, ЯКИЙ Є ТЕСТЕМ НАРДЕПА ВІД “СЛУГИ НАРОДУ” ВОЛОДИМИРА КОЗАКА, ЗАТРИМАЛИ У КИЄВІ НА ХАБАРІ

Високопосадовець вимагав $4 тис. за розмитнення автомобілів з вантажем. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури.

“Встановлено, що начальник Полтавської митниці Микола Калініченко на початку травня 2019 року висунув суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності вимогу про передачу йому грошових коштів за безперешкодне проведення митних формальностей з розрахунку 400 доларів США за один розмитнений автомобіль з вантажем в зоні діяльності очолюваної ним митниці. 7 вересня 2019 року вимагач в Києві отримав “винагороду” за 10 оформлених контейнерів – 4000 доларів США, що задокументовано в рамках контролю за вчиненням злочину”, – йдеться в повідомленні.

Чиновника затримали. Наразі готується клопотання про взяття його під варту і відсторонення від займаної посади.

Зазначається, що Калініченко – тесть нардепа від президентської партії “Слуга народу” Володимира Козака. За даними військового прокурора Руслана Кравченка, чиновник вимагав у бізнесмена неправомірну вигоду за розмитнення китайської сантехніки. Ціна питання – 400 доларів за кожен контейнер.

Відомо, що, за законом про очищення влади, Калініченку було заборонено обіймати державні посади, однак в 2016 році він поновився через суд.

Повідомляється, що затриманому та його сім’ї належить будинок, дві квартири і два офіси в Києві, будинок в Івано-Франківській області. Є у чоловіка і люксовий годинник Breguet за 200 тис. грн.

Джерело:

Кінець успішної кар’єри: Начальника Полтавської митниці затримали у Києві на хабарі

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top