skip to Main Content

Колишніх депутатів від «Опоблоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова оголосили в розшук

Колишніх народних депутатів від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова оголосили в розшук.

Про це повідомив ексгенпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

Він нагадав, що рік тому цих депутатів, взяли під захист регламентний комітет і Верховна Рада, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності.

«І лише після втрати ними депутатського статусу, вчора їм оголошено підозри й розпочато процедуру розшуку», — зазначив Луценко.

За даними слідства, Вілкул, перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської ОДА, незаконно передав в оренду кілька земельних ділянок, які перебували в колективній власності. І тим самим завдав громаді одного з районів Дніпропетровщини збитків у понад 12 мільйонів гривень.

Колєсніков, за даними слідства, обіймаючи посаду глави агентства Державного майна, сприяв незаконному відчуженню двох цехів оборонного підприємства, яке забезпечувало українську армію ракетами «Смерч» і «Град».

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Верховна Рада відмовилася зняти депутатську недоторканність з Вілкула. Тоді зняття недоторканності підтримали тільки 137 депутатів при 226 необхідних. У регламентному комітеті такі результати голосування пояснили недостатньою кількістю нардепів у сесійній залі на момент ухвалення рішення.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/eksdepudativ-vilkula-ta-kolesnikova-ogolosili-v-rozshuk?tg-group&fbclid=iwar3wyzf0nodkxodfv4gi-ni-6t3kxve-95rfc34x-hxqsubhwnjnivifdf8

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top