skip to Main Content

Корупціонеру з Мін’юсту присудили заставу і носіння браслета

Високопоставлений чиновник систематично отримував гроші від підлеглих керівників.

Колишній начальник Західного регіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України, звинувачений у одержанні неправомірної вигоди, отримав запобіжний захід від Вищого антикорупційного суду — 630,6 тисяч гривень застави і носіння електронного браслета. Це рішення буде діяти до 25 травня, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з повідомленням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, заходи, вибрані судом, лише частково задовольняють клопотання сторони обвинувачення.

Колишній чиновник тепер зобов’язаний прибувати на допити до працівників суду і слідства за першою вимогою, йому заборонено залишати місце проживання без дозволу правоохоронних або судових органів, він повинен повідомляти про зміну місця проживання або роботи, йому не можна спілкуватися зі свідками, а також він змушений був здати всі документи, що дозволяють залишати територію України.

Обвинувачений може оскаржити рішення суду після ознайомлення з повним текстом ухвали.

Згідно з обвинуваченням, на керівній посаді в Міністерстві юстиції чиновник регулярно одержував неправомірну вигоду від підпорядкованих йому начальників установ виконання покарань, дозволяючи їм уникати перевірок дотримання режиму, та господарської діяльності. Він був викритий завдяки спільній операції СБУ, САП і НАБУ, і затриманий 11 березня 2020 року. Слідство йде за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

Джерело: https://dt.ua/UKRAINE/korupcioneru-z-min-yustu-prisudili-zastavu-i-nosinnya-brasleta-342699_.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top